Siyasi konular artık yasaklansın

Yasaklanmalı mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Eskiden yasaktı, sonra saldılar.

Şimdi bilinçlenelim ki geleceğimiz de aynı olmasın. En azından apolitik kalmayalım, Allah dedi diye oy vermeyelim birilerine.
Bunun için sürekli politika konuşan gençlik olmanıza gerek yok ki. Politika konuşmaktan nefret edilen bir sürü ülke var, oradaki insanların şimdiki durumu ve geleceği çok daha iyi bizlere göre. Bilinçlenmek sürekli politik tartışmalara maruz kalmakla olmuyor, tam tersine bu insanları daha da fanatikleştiriyor.

Din düşmanlığı vesaire de var o sorunu da bir türlü çözemedik.

Yozlaşmış bir halk ve yozlaşmış bir siyaset.

Bu İslam düşmanlığına dinler arası kin beslemelere nasıl son vereceğiz ki?

Belki adam seni ABD kadar güçlü yapacak ama istediği herhangi bir dinin
insanlarını öldürecek, hapse atacak ya da ülkeden kovacak.
Son bulmaz yıllardır aynı hocam en iyisi hiç o topa girmemek siyaset konuşmaları Türkiye'de hiç seviyeli ilerlemiyor bence bir yer de ip kopuyor sonrası Fight Club

Son bulmaz yıllardır aynı hocam en iyisi hiç o topa girmemek siyaset konuşmaları Türkiye'de hiç seviyeli ilerlemiyor bence bir yer de ip kopuyor sonrası Fight Club
Hiçbir partiye güvenmiyorum korkuyorum adam iyi parti diyor.
Ben iyi partiden bile korkuyorum iyi parti bile İslam düşmanı olabilir.

Ak parti ve yandaşları din diyor refah demiyor.
Diğerleri ise karışık farklı sorunlar.

Ak parti ve yandaşları din diyor refah demiyor.
Diğerleri ise karışık farklı sorunlar.

Tarihimizde verilen onca savaş ne ara 1 Insan'dan korkar hale geldik cidden şaşıyorum.

Boş verr salla gitsin kim ne olursa olsun ben bu kafada yaşamaya başladım son 3 aydır o kadar rahatım ki sadece kendi işime bakıyorum kendimi geliştiriyorum sonra da basıp gideceğim zaten gurbetçi misali artık röportajlar da denk gelirsiniz bana :D. Şaka bir yana dediğim gibi hocam siyasette yanlış doğru şeyler var ancak değiştirebileceğimiz şeyler değiller ama bu demek değil ki siyasetten tamamen uzak kalalım birileri ülkenin altını oysun susalım hayır, aksine gerektiği yerde kızmak muhalefet olmak ancak bir şey doğru olduğunda ise doğru deyip desteklemektir benim naçizane görüşüm.

Geri
Yukarı