Sizce Burak Oyunda Neden izlenmiyor?

GTA VC serisinin başından beri tanırım. Her evrimini gördüm. Bir şey diyemeyeceğim..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen YouTube algoritması. YouTube artık kanal izleyicilerinin zevkine göre video öne sunuyor. Önceden çok popüler olan kanallar şimdi popüler olamaması bu yüzden. İnsanların zevki de değişiyor. Bugün çok popüler olan kanal, yarın hiç izlenmeyebilir. Her zaman böyle olsaydı YouTube tek düze olan bir yer haline gelirdi. Bu yüzden YouTube'un dinamik bir algoritması var. Bir yerde okumuştum, bundan dolayı YouTuber veya sosyal medya fenomenleri diğer insanlara göre daha çok bunalıma giriyor.

1-Bot olsaydı 2018'den önceki videolar 2 milyon 5 milyon arası izlenmezdi ama belki 50000 kadar bot basmış olabilir daha fazla bassa kanal kapatılır.

2-Bence ya YouTube oyun oynuyor ya da herkes büyüdü Burağı izlememeye başladı.

Artık emekli olma vakti geldi hatta geçti bile, bu işi algoritmaya bağlamadan bırakacaktı ve belki de hiç 100 bin izlenmelere düşmeden emekli olmalıydı.

Nasıl emekli olma vakti Enes zaten ondan 1 yıl sonra YouTube'ye başladı hatta 1, 5 yıl sonra, emekli olma diye bir şey yok YouTube eski kanalları geri vitesliyor. Enes'te eski kanal onun gibi 1 kaç kanal var onları viteslemiyor ama istediğini geri vitesliyor.

Artık emekli olma vakti geldi hatta geçti bile, bu işi algoritmaya bağlamadan bırakacaktı ve belki de hiç 100 bin izlenmelere düşmeden emekli olmalıydı.
Tamamen YouTube algoritması. YouTube artık kanal izleyicilerinin zevkine göre video öne sunuyor. Önceden çok popüler olan kanallar şimdi popüler olamaması bu yüzden. İnsanların zevki de değişiyor. Bugün çok popüler olan kanal, yarın hiç izlenmeyebilir. Her zaman böyle olsaydı YouTube tek düze olan bir yer haline gelirdi. Bu yüzden YouTube'un dinamik bir algoritması var. Bir yerde okumuştum, bundan dolayı YouTuber veya sosyal medya fenomenleri diğer insanlara göre daha çok bunalıma giriyor.

Çok doğru. Sana katılıyorum.

Salak saçma hareketlerinden dolayı. Nasıl katlanıyorsunuz onu da anlamıyorum.

Sen galiba 2013 videolarını izledin 2013'te hakkaten çok küfür ediyordu saçma hareketler yapıyordu sonrasında hiçbir saçma hareket göremedim sadece korku oyunlarında.O da normal bir şey bende yapıyorum o saçma hareketleri korku oyunlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı