Skyrim VS Witcher 3

Skyrim evet herkesin övdüğü oyunu beğenmedim neden mi? Cevabı basit : oyun sana ne tarafa gideceğine dair bir şey söylemiyor saatlerce ne tarafa gitmen gerektiğini arıyorsun. Ama witcher 3 de adamlar çağ atlamış oynanış hikaye grafik herşey yerli yerinde. Bana göre witcher serisi bu arada witcher 2 de yön gösterme yok 3 de telefi ettiler. Not; skyrimde ne tarafa gitmen gerektiğind dair bir rehber vs bulamadığım için witcher 3 diyorum.

Skyrim evet herkesin övdüğü oyunu beğenmedim neden mi? Cevabı basit : oyun sana ne tarafa gideceğine dair bir şey söylemiyor saatlerce ne tarafa gitmen gerektiğini arıyorsun. Ama witcher 3 de adamlar çağ atlamış oynanış hikaye grafik herşey yerli yerinde. Bana göre witcher serisi bu arada witcher 2 de yön gösterme yok 3 de telefi ettiler. Not; skyrimde ne tarafa gitmen gerektiğind dair bir rehber vs bulamadığım için witcher 3 diyorum.

Gitmen gereken yeri söylememesine dair bahsettiğin konuyu biraz daha açar mısın?

Gitmen gereken yeri söylememesine dair bahsettiğin konuyu biraz daha açar mısın?
Tam hatırlamıyorum ama en son bir yada birden çok devin inine gitme görevi vardı ve gideceğim yer dağın ucuydu tam hatırlamıyorum 2 saat uğraştım oraya gitmek için en sonunda sildim oyunu. Oynanış açısından da beni pek tatmin etmediği için Youtube'dan bakmadım.

Tam hatırlamıyorum ama en son bir yada birden çok devin inine gitme görevi vardı ve gideceğim yer dağın ucuydu tam hatırlamıyorum 2 saat uğraştım oraya gitmek için en sonunda sildim oyunu. Oynanış açısından da beni pek tatmin etmediği için Youtube'dan bakmadım.

Evet oyun yol açısından pek açık değil ve çoğu zaman kestirme olsun diye dağlara zıplama hareketiyle tırmanarak gitmeye çalışıyorsun ama aslında her yerin bir gidiş yolu var ve sürekli bir şeylerin etrafından dolaşmanı gerektiren yollar oluyor. Aktif göreve giden yolu gösteren bir büyü var aslında bazen onu kullanman gerekebiliyor.

Withcer 3 steam hesabımda var fakat henüz oynayamadım bilgisayarımın $istem özellikleri karşılamadığından. Yeni bir bilgisayar aldığımda ilk oynayacağım oyunlar arasında. Skyrim ise beni müzikleri ile aşırı derecede etkilemiş, muazzam hikaye ve yan görevlere sahip, yaşayan bir açık dünyası ile ygs lys stresinden kurtularak huzurlu bir şekilde başına oturup saatleri devirdiğim efsane oyundur. Oyunun eksi yönleri var mıydı? Elbette vardı ama bethesda o kadar çok emek vermiş ki artı yönleri eksi yönlerini görmezden gelmeme sebep oldu. Witcher 3, Skyrim, Mafia 2, Metro 2033, Far Cry 3, Dishonored, Tomb Raider 2013, Deus Ex Human Revolutions,Bioshock İnfinite vs. bu oyunları kapıştırmayın hepsini ayrı ayrı sevin. Hepsinin damakta bıraktığı tadlar ayrı güzellikte :)

biraz
Skyrim bana göre witcher 3un yanına yaklaşamaz. 200 saatten fazla skyrim saatim var. Witcher 3 yokken oynamıştım ve gerçekten beğeniyordum. Ama witcher 3 oynadıktan sonra skyrim falan kalmadi. Yan görevler skyrimden kat kat iyi, ana hikayeyi söylemiyorum bile. Ha bir de o mukemmel grafikleri yok mu :) Witcher 3 oynayin oynattiriniz efendim. Skyrim biraz overrated
biraz değil bayağı abartılmış bir oyun

biraz

biraz değil bayağı abartılmış bir oyun
Witcher 3 aşağısı mı efenim? daha 2 gün önce forumda "witcherdan iyi oyun varmı lan grafikler oynanış en iyi oyun" diyenler vardı. Hemde hangi platforma gidersem gideyim "witcher 3 en iyi oyun" diyen insan kaynıyor. seni bilmem ama ben daha "Skyrim en iyi oyun lan" diyen bir insan görmedim. witcher 3 skyrim dan daha overrated dır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı