Skyrim vs Witcher 3

Dostum eğer bu şekilde ifade ediyorsan kendini bence de yanlış anlaşıldın. Yani öncesinde biraz daha serttin o yüzden yaptım yorumlarımı. Yoksa Skyrim'e yüzeysel eleştiri yapılması çok saçma bence de.

Elder Scrolls serisini konuşmuyoruz ama sadece Skyrim konuşuyoruz :D ayrıca sunum, süre, etki anlamında da basit. Kimse de Skyrim'i ana görev için oynamıyor. Keşif var, modlar var, özgürlük var, var oğlu var :) Skyrim yan görevleri ana görev edinen bir oyun.

Keşke Skyrim'inde bu bütünün bir parçası olduğunu kast ettiğimi anlayabilseydiniz. Saygı duyarım ama görüş görüştür.

Oyunun asıl hikayesine bakıldığında seçilmesi gereken kişinin Yennefer olduğu, Triss'in ise çok güzel rol kestiği söylenebilir. Geralt'a yaranmak için afedersin yemediği b.k yok. :D Bu da bizim delikanlıya ters tabii. Zaten yeteri kadar şekiliz, şeklimizi bozacak bir hatun lazım. O da Yennefer oluyor. :D Umarım dediğiniz gibi geri dönüş yapabilir DA ve Mas Effect serisi. :( Ayrıca Mas effect hastasıyım, bak onu eklemeyi unuttum. :)
Yahu bu kadın şirret mi şirret, ne isterse onu yaptırmak istiyor Geralt'a :D Triss'in neden rol kestiğini düşünüyorsun? Soruyorum sana Witcher 1-2-3 hepsinde kim vardı yanımızda? Neredeydi Yennefer hatun :D Ben oyunu 2-1 (5 yıl bekleyiş) 1-2-3 diye bitirdiğim için. Her zaman Triss'deydi gözüm :)
Ben de hastasıyım. Sen şimdi Bioshock da seviyorsundur :) Özellikle Infinite

@Sergio Marquina anladım zaten o yüzden düzelttim. Oyun bazında konuşuyorduk. Hangisi iyi seri diye değil. Ayrıca ben okumalardan çok sunuma önem veriyorum. Külliyatı yedirmesi gerekiyor hikayeye benim için.

Gözü kapalı derken? Oyunda mod olmadan başlangıç hikayesini değiştiremiyorsun, Dark Brotherhood vb. şeylerin hepsinde girdiğin gibi lidersin, büyü kullanamayan sınıf yok, berseker kassan bile Arch Mage olabiliyorsun.

Gözü kapalı derken? Oyunda mod olmadan başlangıç hikayesini değiştiremiyorsun, Dark Brotherhood vb. şeylerin hepsinde girdiğin gibi lidersin, büyü kullanamayan sınıf yok, berseker kassan bile Arch Mage olabiliyorsun.
Nasıl katıldığın gibi lidersin? Companions'ın başlangıcında sana ayak işleri yaptırıyorlar. Dark Brotherhoodda ise güvenilirliğini kanıtlamadan sana adam akıllı iş bile vermiyorlar. Mages guild'a katılmak zorunluda değil ayrıca.

Hayır anlamadığın olay şu ben 500 kilo zırhla ses çıkara çıkara giden bir berseker'ım ve Thieves Guild'in lideri olabiliyorum herhangi bir gereksinim yok.

Yanlış anlaşılmasın oyunu seviyorum ancak hikaye kısmı savaş sistemi kadar RPG değil, dünyaya etkim yok.

Artık Skyrim bilmeyenlere yazmaktan iyicene sıkılmaya başladım . O zaman Witcher 3 çizgisel bir oyun sizin mantığınıza göre. Ayrıca dedikleriniz pek doğru değil. Oyunu gerçekten oynamadan mı yorum yapıyorsunuz yoksa troll olsun diye mi yazıyorsunuz? Anlamadım ama gerçekten garip garip şeyler yazılıyor. Utanmazsanız Skyrim çizgisel hiçbir şeyin değişmediği oyun diyeceksiniz.

Hayır anlamadığın olay şu ben 500 kilo zırhla ses çıkara çıkara giden bir berseker'ım ve Thieves Guild'in lideri olabiliyorum herhangi bir gereksinim yok.

Yanlış anlaşılmasın oyunu seviyorum ancak hikaye kısmı savaş sistemi kadar RPG değil, dünyaya etkim yok.
Thieves Guild'da sana sneaking eğitimi verebiliyorlar, bunda bir sorunda yok. Oyunda çok gerçekcilik arıyorsan katılmayı ver.

Geri
Yukarı