Sosyal'de rahatsız olduğum üye tipleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet ben başlıyorum:

1-Kendisinin teknoloji hakkında bilgisi olduğunu zannedip daha doğru düzgün sistem önerisi yapamayanlar.
2-Dikkat çekmek için saçma sapan konular açanlar. Örnek olarak: (Kıza açılamıyorum taktik verin, bilmem kaç yaşındayım boyum 1, 65, ileride boyum ne kadar olur eğv eğv.)
3-Daha yeni üye olmasına rağmen kendisini bir şey zannedenler.
4-Son olarak her zaman cümleye hocam kelimesi ile başlayanlar.
Hocam mevzusuna neden alındınız anlamadım. Şahsen saygı belirttiğini düşünüyorum. Kaldı ki karşımdaki kişi kız mı erkek mi yaşça küçük mü büyük mü gibi durumlar ortaya çıkınca abi mi dersin amca mı dersin abla mı teyze mi dersin. Yani en uygun tabir kesinlikle hocam.

Tamam birader sana hocam demeyiz.

Evet ben başlıyorum:

1-Kendisinin teknoloji hakkında bilgisi olduğunu zannedip daha doğru düzgün sistem önerisi yapamayanlar.
2-Dikkat çekmek için saçma sapan konular açanlar. Örnek olarak: (Kıza açılamıyorum taktik verin, bilmem kaç yaşındayım boyum 1, 65, ileride boyum ne kadar olur eğv eğv.)
3-Daha yeni üye olmasına rağmen kendisini bir şey zannedenler.
4-Son olarak her zaman cümleye hocam kelimesi ile başlayanlar.
Hocam kelimesi yerine ne kullanalım?

Tamam birader sana hocam demeyiz.
Hocam bana paşam derseniz sevinirim, çok iyi diyordunuz. Çok sevinirim paşam derseniz :D

Bütün maddeler saçmalık. Görüşünüze saygı duyarım ama çok saçma.

Yeni üye bilgili olabilir. yıllardır burayı ziyaretçi olarak takip ediyordur belki?
Hocam diyoruz çünkü kanka, bilader gibi hitapları buradaki insanlara kullanamayız. Gayet güzel bir hitap bence, çok rahatsız oluyorsanız göz ardı etme butonu orada.
Sistem toplamak için o kadar da bilgili olmaya gerek yok. Biz artık alışmışız, haşır neşiriz. Haşır neşir olmayan adam bile bir kaç dakikada nasıl PC toplanır öğrenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı