Souls oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Gayet eğlenceliler, uzun zamandır da Elden Ring'i oynuyorum şu zamana kadar oynadığım souls oyunları içerisinde de en iyisi ve en devasa olanı.

Zor ve eğlenceli olmayan bir zorluğu var.
Bu zorluğu Sekiro'da yaşadım bazı bosslar ciddi anlamda ekipman kırdıracak derecedeydi.

Oyun dünyasının en iyi serisi. Buna kızgın, beğenmedim veya gülücük atacakların daha 1 tane souls oyununu bitirmediğini, hatta onu geçtim elini değmediğine eminim.

*Serilerinden diyelim hocam direkt serisi demek hoş olmaz sonuçta Elden Ring veya Sekiro tam bir souls değil fakat oyun dünyasının en iyilerinden.

Dark Souls serisinden bahsediyorsanız oynanır. Ama çakma souls oyunları var ki... Anca sinir ediyorlar.
Souls oyunları = From Software oyunları (Dark Souls serisi, Bloodborne, Sekiro, Demon's Souls ve Elden Ring)

Souls-Like oyunlar = From Software tarafından geliştirilmeyen fakat From Software oyunlarını ilham alan oyunlar.

Dolayısıyla bizim burada konuştuğumuz gerçek From Software oyunları.

Dark Souls serisinden bahsediyorsanız oynanır. Ama çakma souls oyunları var ki... Anca sinir ediyorlar.

Çakmalarına katlanması güç gerçekten hele bence Nioh güzel oyun olsa da bossların size tek atması falan bana bazen yapay zorluk gibi geldi. Zaten aynı firmanın elinden çıkan Ninja Gaiden sigma gibi yapay zor bir oyuna bakılırsa çok da güç olmaz.

Sistemin yetiyordur be 2.oyun 120TL millattan önce sistem istiyor 9600GT.
Hocam evet onu destekliyor gt 730 ama pahalı. İlkbahar indiriminde 60tl altına düşerse almayı düşünüyorum. En azından bir kere bile olsa souls oyunu oynamak isterim.

Gayet eğlenceliler, uzun zamandır da Elden Ring'i oynuyorum şu zamana kadar oynadığım souls oyunları içerisinde de en iyisi ve en devasa olanı.

Bu zorluğu Sekiro'da yaşadım bazı bosslar ciddi anlamda ekipman kırdıracak derecedeydi.

Sekiro hakkında bir bilgim yok daha başlamadım ama umarım en kısa zamanda başlar ve çok sinir olurum Dark Souls'larda zorlandığım 2 boss vardı benim en çok smelter demon, gaping Dragon o gaping Dragon ise üstten büyü atan adam yüzündendi onu bulup kestiğimde tekte falan geçtim ve Dark Souls 2'yi bitirmiş 1.oyunu bitirmeye doğru yol almış blighttowna gelmiş biri olarak söylüyorum ki bence de bayağı eğlenceliler ben çok keyif alıyorum.

Hocam Scholar of the First Sin almanıza gerek yok 600TL etmez 120TL ücreti olan sürümü alabilirsiniz ve Forest of fallen giants bölgesine geldiğinizde dilerseniz size yardım edebilirim böylece ilk bölgeyi beraber temizlemiş oluruz sizin dünyanızda.

Hocam evet onu destekliyor GT 730 ama pahalı. İlkbahar indiriminde 60TL altına düşerse almayı düşünüyorum. En azından bir kere bile olsa souls oyunu oynamak isterim.

Sekiro değil belki ama Elden Ring tam bir souls.

Yapımcıya göre bir souls değil yapımcıya göre souls çoktan bitti bile ama bize göre souls.

Yeni konular

Geri
Yukarı