Spora başlamak ve kilo vermek istiyorum

emirhanakgul9

Decapat
Daha fazla  
15 yasindayim 1.78 boyum 89 kilom var göbek olarak fazla bir yağ birikintim yok fakat basen ve göğüslerim biraz yağlı. Çevremdeki insanlar her ne kadar ideal gibi gözüktüğümü söyleseler de ben böyle gözükmek istemiyorum. Aylardır ara sıra diyetler deniyorum ama illaki fastfood ve tatlı arzum bunu bastırıyor. Bu sefer spora başlayıp vermek ve biraz da abartılı şekilde olmadan vücuda sahip olmak istiyorum. Korktuğum şeylerden birisi günlerce sadece bisiklet ve koşu bandında takılmak olacak çünkü bir kere denediğimde sadece koşu bandında takıldım ve aylık 100TL'yi sadece koşu bandında takılmaya vermeyi mantıklı bulmuyorum. Bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Hocam zaten diyet yapan insanlar da fastfood ve tatlı yiyor. Sadece bunu ölçülü ve düzgün bir şekilde yapıyor. Sen 2 hafta sporunu yapmışsın, diyetine sadık kalmışsın. O tatlı veya hamburger her neyse hakkındır, yiyeceksin. Koşu bandında da takılacaksın ama öncesinde fullbody bir ağırlık antrenmanı yaparsın. Mis gibi olur. Hoca varsa antrenmanı hocadan alırsın, yoksa etiket atarsın yardımcı olurum.

Geri
Yukarı