Spora yeni başlayan biri için tavsiyeler

TheNoblesT.R

Hectopat
Merhaba yakın zaman spora başlamayı düşünüyorum ama hiçbir şey bilmiyorum. Orada ne yapmam lazım falan hiçbirini bilmiyorum. 2 kişi gideceğiz, orada hocalar falan var mı? Amacım vücut yapmak tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba yakın zaman spora başlamayı düşünüyorum ama hiçbir şey bilmiyorum. Orada ne yapmam lazım falan hiçbirini bilmiyorum. 2 kişi gideceğiz, orada hocalar falan var mı? Amacım vücut yapmak tavsiyelerinizi bekliyorum.
Evet hocalar var, hoca sana rota çizecektir, eğer baştan savma bir hoca ise ve seninle ilgilenmez ise tekrar buraya konu açabilirsin, yardımcı oluruz.

Hocam orada hocalar vardir size hareketleri gösterir. Şahsi görüsüm direk gitmek degilde evde biraz kuvvetlenip gitmek daha mantikli olabilir. Diger turlu bosuna 1-2K para vermektense evde yaparsaniz hem ekonomik olur hem de 1-2 ay daha fazla yazilabilirsiniz. Boy ve kilonuz ne durumda?

Ülkemizde herkesin uzmanı olduğu meşhur 3 konudan (siyaset, futbol, bodybuilding) biridir bu spor. Salona 1 ay gitmiş insandan tutun, evdeki barfiks barında 10 tekrar yapamayacak insana kadar herkes size çekinmeden antrenman, besin..vs tavsiyeleri yağdırabilir. O yüzden bilgisinden emin olduğunuz insanları dinleyin sadece.

En güzel başlangıç önerisi budur bana göre.

Ülkemizde herkesin uzmanı olduğu meşhur 3 konudan (siyaset, futbol, bodybuilding) biridir bu spor. Salona 1 ay gitmiş insandan tutun, evdeki barfiks barında 10 tekrar yapamayacak insana kadar herkes size çekinmeden antrenman, besin. Vs tavsiyeleri yağdırabilir. O yüzden bilgisinden emin olduğunuz insanları dinleyin sadece.

En güzel başlangıç önerisi budur bana göre.

Ne alaka hocam? 2 yıldır duzenli spor yapıyorum ne anlatmaya calisiyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı