Rehber Steam Para Katlama 2

7'yi deneyecektim kartları bulamadım. Bende 4'ü denedim. Hiç umudum yoktu ama oldu. 59 liralık arka plan çıktı. Umarım dediğiniz gibi ban kalkınca satılabilir.

Hiç mantıklı değil, onların düşme olasılığı çok düşük, ben ne yapıyorum anlatayım
Özel fırsatlara girip 1 lira civarı olan bütün oyunları alıyorum, alırken filtrelerden Steam koleksiyon kartları seçin,
Oyunları aldıktan sonra idle master ile aldığım oyunların koleksiyon kartlarını düşürüyorum, bundan sonra rozetler sayfasına girip toplu toplu satıyorum ve her oyunun kartları oyunun kendinden %90 fazla ediyor, oyun 1.05 ise kartları 1.20, bazen parlak kartlar düşüyor, mesela geçen bir tanesini 15 liraya sattım, cuma ve pazartesi oyunları takip edebilirsiniz, hesabımda 900 civarı oyun oldu ve ilk başta 40 oyun alıp kartlarını satarak elde ettim, biraz zaman alıyor tabi çünkü 40-60 arası oyun giriyor en düşük fiyat olan 1.05ten
Şans işi de değil çünkü oyunların kartları kendinden daha ucuz olmuyor, en fazla edeceğiniz zarar 10 kuruş,
+Hentai oyunlarının kartları daha pahalı

Hiç mantıklı değil, onların düşme olasılığı çok düşük, ben ne yapıyorum anlatayım.
Özel fırsatlara girip 1 lira civarı olan bütün oyunları alıyorum, alırken filtrelerden Steam koleksiyon kartları seçin,
Oyunları aldıktan sonra Idle Master ile aldığım oyunların koleksiyon kartlarını düşürüyorum, bundan sonra rozetler sayfasına girip toplu toplu satıyorum ve her oyunun kartları oyunun kendinden %90 fazla ediyor, oyun 1.05 ise kartları 1.20, bazen parlak kartlar düşüyor, mesela geçen bir tanesini 15 liraya sattım, cuma ve pazartesi oyunları takip edebilirsiniz, hesabımda 900 civarı oyun oldu ve ilk başta 40 oyun alıp kartlarını satarak elde ettim, biraz zaman alıyor tabii çünkü 40-60 arası oyun giriyor en düşük fiyat olan 1.05'ten
Şans işi de değil çünkü oyunların kartları kendinden daha ucuz olmuyor, en fazla edeceğiniz zarar 10 kuruş,
+Hentai oyunlarının kartları daha pahalı.

Düşme olasılığı düşük falan demişsiniz ama 2 rozete tek atıp 100TL kazandım 2 dakikada. Ayrıca bunun olasılığı kart düşürmeden daha fazla. 2 yöntemi de biliyorum. Bu zamana kadar bende oyun alıp kart kasıyordum ama bu yöntem çok daha mantıklı.

Steam para katlama rehberime hoş geldiniz. Rehber: Steam Para Katlama Şansı Bu ilk rehberdi hazır üstünden baya geçmiş iken 2.sini yapayım dedim.
O rehberde olanlarda kazanma olasılığımız yüksek idi maalesef bu rehberde kazanma olasılığımız biraz daha düşük olacak. Fakat katlarsak daha çok para kazanacağız.
1-
Eki Görüntüle 1486863
Ekranda bulunan kartları 19 TL'ye satın alıyoruz.)(Fiyatlarda ufak oynama olabilir nitekim topluluk pazarı her saniye aynı değil.)
Eki Görüntüle 1486869
Common çıkması en yüksek olandır eğer katlarsak 50 lira kazanacağız.

2Eki Görüntüle 1486871
Kartları 17 liraya alıyoruz.
Eki Görüntüle 1486873
Katlarsak 63 lira kazanıyoruz.

3Eki Görüntüle 1486876
Kartları 18 liraya alıyoruz.
Eki Görüntüle 1486878
Katlarsak 46 lira kazanıyoruz.

4Eki Görüntüle 1486880
Kartlar 15 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486882
Katlarsak 58 Lira kazanıyoruz.

5
Eki Görüntüle 1486883
Kartları 28 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486886
Katlarsak 64 lira kazanıyoruz.

6
Eki Görüntüle 1486887
Kartları 22 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486888
Katlarsak 65 lira kazanıyoruz.

7
Eki Görüntüle 1486893
Kartları 17 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486894
Katlarsak 75 lira kazanıyoruz. (Aralarından en çok kazandıran bu. Bu en az 1 kere denenebilir.)

8
Eki Görüntüle 1486897
Kartları 12 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486899
Katlarsak 22 lira kazanıyoruz.

9
9 numaranın kart fiyatları çok arttı 9 numarayı denemeyin.

Eki Görüntüle 1486900
Kartları 9 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486901
Katlarsak 22 lira kazanıyoruz. Ve ek olarak gördüğünüz gibi tek common var yani common çıkma ihtimali en yüksek olan arka plan. Bence bu da en az 1 kere denenebilir.

10
Eki Görüntüle 1486945
Kartları 45 liraya alıyoruz.

Eki Görüntüle 1486947
Katlarsak 74 lira kazanıyoruz.

Not: Burada paranızı kaybetme ve kazanma şansınız var. Eğer kaybederseniz kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum tüm sorumluluk sizdedir.
Hocam bu kartları aldıktan sonra ne yapnam lazım bilgi verebilir misiniz?

İşin içinde dolandırıcılık olma olasılığı ne? Çünkü bana öyle bir durum için çok makul gözüküyor, arkadaş toplayıp yeni ve bilinmeyen oyun kartlarını belirli fiyattan koyup asıl geliri kendi sağlayamaz mı? çünkü bazılarında kart bile kalmamış, benimki de teori 😅 "30 liram gitti ona sinirlendim".

7 numaralıyı denemeyin arkadaşlar. 3 kere denedim 60 TL zarar ettik neyse ki diğerlerinden toparladık ne kâr var ne zarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı