Rehber Steam Para Katlama Şansı

alın bunların hepsini hocam.
Eki Görüntüle 1006471

Eki Görüntüle 1006474
İhtimallerde bu şekilde gine çıkma olasılığı en yüksek olan en pahalı arka plan.

Bu ikinci oyun hocam ilk oyunuda yapabilirsiniz fakat onun kartlarının hepsi en son 10.53'dü fiyatı artmış biraz şu an bu 8 TL olması gerek kart toplamı.Eğer mantığı anlamadıysanız konunun ilk mesajına bakın.

Şimdiye kadar birçok kez rozet işledim, bir kere bile değerli item çıkmadı. Bu yöntemi önermiyorum, ihtimal düşük.

Steam'den para kazanmanın birçok yolu var. Arada vaktimi verdiğimde oyun parasını çıkartıyorum ve yöntemler bilinir hale geldiğinde kâr düşüyor. Steam sağ olsun; mağazada kur sabit, topluluk pazarında değil. Bu yüzden adamların 5 dolar vererek aldığı item size (kesintileri saymazsak) 40 TL'ye geliyor. Bu da onların indirimde 15 dolara aldığı PUBG'ye denk oluyor.

Kısacası bu yöntem uğraşmaya değmez ama iyi düşünür veya araştırırsanız para vermeden orijinal oyunun keyfini çıkartırsınız.

Hocam arkadaşın ilk attığı için 12,13 TL ikinci attığı için ise 8 TL yetiyor.

Bir tane karttan şu an topluluk pazarında 1 tane var o arkadaşda 10 TL ye satıyor sırf sadece onda var diye onun yüzünden fiyat bu kadar uçtu 1.oyunun
Şimdiye kadar birçok kez rozet işledim, bir kere bile değerli item çıkmadı. Bu yöntemi önermiyorum, ihtimal düşük.

Steam'den para kazanmanın birçok yolu var. Arada vaktimi verdiğimde oyun parasını çıkartıyorum ve yöntemler bilinir hale geldiğinde kâr düşüyor. Steam sağ olsun; mağazada kur sabit, topluluk pazarında değil. Bu yüzden adamların 5 dolar vererek aldığı item size (kesintileri saymazsak) 40 TL'ye geliyor. Bu da onların indirimde 15 dolara aldığı PUBG'ye denk oluyor.

Kısacası bu yöntem uğraşmaya değmez ama iyi düşünür veya araştırırsanız para vermeden orijinal oyunun keyfini çıkartırsınız.
Hocam rozet işlemeden önce ihtimallere bakmak gerek konudaki çoğu arkadaş yapıp kara geçti.
Bence güzel yöntem saçma sapan cs go kasa sitelerinden iyidir.

1620122760341.png

Geri
Yukarı