Rehber Steam Para Katlama Şansı

Hocam ben İddle Master ile kart düşürüyordum fakat kart hakkın kalmadı diyor, ne demek bu?
Nasıl kart hakkı alabilirim?

Eki Görüntüle 1007504

Eki Görüntüle 1007505
Hocam ücretsiz hakkiniz olan bütün kartlari düşürmüşsünüz ondan böyle.Bir oyunda 8 kart varsa siz bunun sadece 3 veya 4 ünü düşürebilirsiniz.Birde ben böyle rehber açmayi düşünüyorum oyun kartlarini satip kara geçme gibi şeyler.Açtığımda onlara bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam ücretsiz hakkiniz olan bütün kartlari düşürmüşsünüz ondan böyle.Bir oyunda 8 kart varsa siz bunun sadece 3 veya 4 ünü düşürebilirsiniz.

Tamam hocam, bende hesabı level kasmak için yapıyordum zaten. Gittim aldım kartları hepsi toplam 3 TL'ye.

Bu arada bir oyun daha önerir misiniz? Kartları maksimum 10 TL.

Zup serisinin oyunları bazen güzel fiyatta arka plan düşürebiliyo ayrıten yüksek riskli denemek isterseniz fotonica adlı oyunun bi arka planı 30 tl değerinde zamanında zar zor çıkarıp 10 lira kar etmiştim şansa dayalı tamamen

Zup serisinin oyunları bazen güzel fiyatta arka plan düşürebiliyo ayrıten yüksek riskli denemek isterseniz fotonica adlı oyunun bi arka planı 30 tl değerinde zamanında zar zor çıkarıp 10 lira kar etmiştim şansa dayalı tamamen
Hocam zup çok riskli.Ben en düşük zarar ihtimali olan oyunları atıyorum genelde.
Attığınız oyunu inceledim 3.56 dolar en pahalı arka plan fakat düşmesi en zor olan arka plan bunlar çok riskli hocam.

Hocam zup çok riskli.Ben en düşük zarar ihtimali olan oyunları atıyorum genelde.
Yani katılıyorum ama bi anda yüksek miktarda kazanmak isterse biri mecbur riske girmek zorunda ayrıyeten genelde zup oyununu satın alsan bile (2 lira olması lazim) düşen kartların toplam fiyatı oyundan pahalı oluyor küçuk miktarda olsa ordan kazanmakta mümkün
Ayrı bi para kazanma yöntemi olarakta cs go kasa fiyatlarıni takip etmekte yarar var prizma kasaları vb. bazı kasalar 17 kurus gibi fiyatlara düşüp 40 kuruşlara kadar çıkabiliyor 20 tane 17 kuruştan aldığınızı düsünürseniz 40 tan satınca fena olmayan bi miktarda para kazanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yani katılıyorum ama bi anda yüksek miktarda kazanmak isterse biri mecbur riske girmek zorunda ayrıyeten genelde zup oyununu satın alsan bile (2 lira olması lazim) düşen kartların toplam fiyatı oyundan pahalı oluyor küçuk miktarda olsa ordan kazanmakta mümkün
Ayrı bi para kazanma yöntemi olarakta cs go kasa fiyatlarıni takip etmekte yarar var prizma kasaları vb. bazı kasalar 17 kurus gibi fiyatlara düşüp 40 kuruşlara kadar çıkabiliyor 20 tane 17 kuruştan aldığınızı düsünürseniz 40 tan satınca fena olmayan bi miktarda para kazanabilirsiniz.
Hocam bahsettiğiniz taktiklerde para kazandırıyor fakat uzun vadede birikiyor biraz uzun bir yol ama yapılabilir yani.

Geri
Yukarı