Şu anki hayattan memnun musunuz?

Hayattan memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    120
  • Anket kapandı .
İnsanı mutsuz eden şey gerçekleşmeyen dilekleri değil dileklerinin fazlalığıdır. Şu an birkaç isteğim var fakat onlar olmadan da yaşayabiliyorum. Sosyal çevrem kötü olsa da çok şükür evde vakit geçirebileceğim bir bilgisayarım var.

deeeeee.jpg

N'apalım kral, ne önerirsin? Kötü sonuç gelirse intiharı düşünmeli miyim? :( Üniversite okuyan da işsiz okumayan da. Ne düşünmemi bekliyorsun ki?
Üniversite iş bulma kurumu değil ki öğretim ve bilimsel araştırma kurumudur ha bunu yapan üniversite 1 elin 10 parmağını geçmez. Siz para için okuyorsunuz, yani memur kafasıyla siz sevdiğiniz bir işi yapmazsanız işinizde verimli olamazsınız insan doğası gereği. Ha kamuya girerseniz de ne oluyor %90 memur gibi bir dönüm bostan yan gel yat osman oluyor.

Üniversite iş bulma kurumu değil ki öğretim ve bilimsel araştırma kurumudur ha bunu yapan üniversite 1 elin 10 parmağını geçmez. Siz para için okuyorsunuz, yani memur kafasıyla siz sevdiğiniz bir işi yapmazsanız işinizde verimli olamazsınız insan doğası gereği. Ha kamuya girerseniz de ne oluyor %90 memur gibi bir dönüm bostan yan gel yat osman oluyor.
Haklısınız, kabalığımı mazur görün. Eh, sınava sözelden hazırlanıyorum yanii yine gireceğim bölüm için çabalarım ama bu ülkede bir sözelci ne kadar gelişir, Allah bilir. Sağ olun yine de.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı