Tanju Özcan'ı haklı buluyor musunuz?

Bütun konularda sen varsın sen ırkcısın. Bu attıgın mesajla miileti resmen dısarıda Suriyeli AVI'na teşfik ediyorsun yönlendiriyorsun. Bu technnopat adminleri nerede bu nasıl bir rahatlık. Bu arkadaş provokatör. Butun yaptıgı butun actıgı butun yazdıgı yorumlar hep milleti galyana getirmek devletine isyan ettirmek. Bu ne rahatlık yav. İnşallah biri buna dur der.

Hayır biz ırkçı değiliz onlar mülteci.

Reis mülteci kardeşlerini o kadar seviyorsan al evine 3 - 5 tanesini, bazılarının yatacak yeri bile yok, yazıktır insanlara. Evine aldıkların sabaha kadar canlı bırakırlar mı seni, bilemem. Ayrıca şu yazını da düzelt, okudukça kör oluyorum.

İşine gelmedi degil mi? Sıkışınca al evine besle... Sizin kafanız bu işte. Bu konuyu bu sayfayı CİMER'e BİMER'e şikayet olarak attım. Bakalım yaşlarınız kac oturdugunuz yerden sallamak nasıl oluyor.

İşine gelmedi degilmi. Sıkışınca al evine besle...Sizin kafanız bu işte. Bu konuyu bu sayfayı CİMER'e BİMER'e şikayet olarak attım. Bakalım yaşlarınız kac oturdugunuz yerden sallamak nasıl oluyor.

Herhangi bir şey olacağını sanmıyorum arkadaş ölü ya da diri derken ülkeden ne olursa olsun gideceklerinden bahsetmiş. Siz bu kafayla sakın siyaset konuşulan konulara girmeyin CİMER'in başından kalkamazsınız sonra.

İşine gelmedi degil mi? Sıkışınca al evine besle... Sizin kafanız bu işte. Bu konuyu bu sayfayı CİMER'e BİMER'e şikayet olarak attım. Bakalım yaşlarınız kac oturdugunuz yerden sallamak nasıl oluyor.
Adres vereyim, gel kendin öğren kaç yaşında olduğumu. Korkunca "çimere bimere şikayet olarak attım" diyen sensin, sadece tavsiyede bulunmuştum sana. Evet, benim kafam bu. Ülkemde sıkıntı yaratan, ülkeme ve milletime zarar veren mülteci istemiyorum. Cimere bunları da yaz, "arkadaş hakkında birkaç bilgi daha edindim" dersin.

@yaşaar
Yazılanlar da problem yok :D Daha doğruyu yanlışı ayırt edemeden Cimer'e başvurmak güzelmiş. Şikayet raporunu atar mısın? %99 Olumsuz sonuç çıkacak zaten. Sen kimsin de fikirlerin belirtildiği ve insan gibi kendi ülkesinde mülteci istemeyenleri susturmak istiyorsun? Sen kimsin bizim eleştirme ve düşünme hakkımızı gaps ediyorsun? Şikayet ettiğin (ki %95 etmedin) adamlar kendini her türlü savunur. Gel BENİDE şikayet et. Dava aç. Kazanacağını mı düşünüyorsun?

@yaşaar
Yazılanlar da problem yok :D Daha doğruyu yanlışı ayırt edemeden Cimer'e başvurmak güzelmiş. Şikayet raporunu atar mısın? %99 Olumsuz sonuç çıkacak zaten. Sen kimsin de fikirlerin belirtildiği ve insan gibi kendi ülkesinde mülteci istemeyenleri susturmak istiyorsun? Sen kimsin bizim eleştirme ve düşünme hakkımızı gaps ediyorsun? Şikayet ettiğin (ki %95 etmedin) adamlar kendini her türlü savunur. Gel BENİDE şikayet et. Dava aç. Kazanacağını mı düşünüyorsun?
Reis bunun gibiler şikayet etse kaç yazar, daha derdini anlatmadan "cimere şikayet ettim" yazıyor, onu da doğru düzgün yazamıyor.

İşine gelmedi degilmi. Sıkışınca al evine besle...Sizin kafanız bu işte. Bu konuyu bu sayfayı CİMER'e BİMER'e şikayet olarak attım. Bakalım yaşlarınız kac oturdugunuz yerden sallamak nasıl oluyor.

İyi ki ÇİMER'e şikayet etmişsin CİMER'e etsen ne yapardık. İyi ÇİMER i CİMER olarak değiştirmişsin ilerleme var.

Açıklaması ise.

Geçici sığınmacılara sesleniyorum. 11 yıl önce ülkemize misafir olarak geldiğinizi söylediniz. Türk milleti de size kıt kaynakları ile size yıllardır sahip çıkıyor.
Artık bu misafirlik fazla uzadı. Ülkemizdeki ekonomik buhranı görüyorsunuz. Gençlerimiz işsiz ailelerimiz açlık sınırının altında yaşıyor.
Bu şartlarda artık sizinle paylaşacak ekmeğimiz ve suyumuz kalmadı. Geldiğiniz gibi gitme zamanınız geldi.
Artık istemiyorsunuz dönün ülkenize.

Kesinlikle çok haklı.

Geri
Yukarı