Tanrı var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Galaksiye helikopterle nasıl gideceğiz hocam?

Tanrının askerleri ve melekleri uzayı büküp ışık hızı üzeri ışık hızı hızında hareket ediyorlar, saniyeler içinde galaksiler arası seyahat edebiliyorlar. İnsanoğlu bu hıza ne zaman ulaşır bilinmez. Normal hesap makinesi bu veriyi hesaplayamıyor ama şöyle hesaplayabiliriz:

Python:
x = 299792
print(x**x,"KM/saniye")

Ya isterseniz beyaz peynire tapın bana ne! Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum afedersiniz ama bakış açın yanlış diyorlar. Ne haliniz varsa görün. :)

Ya isterseniz beyaz peynire tapın bana ne! Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum afedersiniz ama bakış açın yanlış diyorlar. Ne haliniz varsa görün. :)

Şimdi ben kutsal çedar peynirimi erittin diye sana dini değerlere hakaretten suç duyurusunda bulunsam hoş olacak mı peki? :D

Şimdi ben kutsal çedar peynirimi erittin diye sana dini değerlere hakaretten suç duyurusunda bulunsam hoş olacak mı peki? :D

Suç duyurun sonuçsuz kalacak, çünkü ikiyüzlü Mozambik yargısı, onların taptıklarına tapmadığın için senin için kutsal olanı kendileri için kutsal saymayacaklar ve hakaret eden kişi cezasız kalacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı