Technopat Reklam Güncellemesi

İyi bir fakat gerek yoktu bence. Sonuçta burası sizin ekmek kapınız ve daha da gelişmesi için kazançlarınız daha yüksek devam etmeli diye düşünüyorum. Hak ettiğinizi en azından elde etmeniz için.

Ali konuyu etraflıca yazdığı için pek okuyan olmadı galiba :/

Bundan sonra ikinci bir değişikliğe kadar Sosyal'e giriş yapmış kullanıcılarımıza reklam göstermeyeceğiz.

Son zamanlarda sizler için aldığımız en güzel kararlardan biri oldu bence 🤜
Kesinlikle harika bir karar tebrik ediyor ve destekliyorum. Reklam gelirlerinizin ise her dönemde olabildiğince istikrarlı ve yüksek olmasını diliyorum...

5DD89644-F25B-484F-8645-D148BB72706C.png
?

Telefon modeliniz nedir? Sayfanın altında ufak çıkması gereken bir reklam o. Anasayfada reklamlar herkes için aynı ama sizde büyük çıkmış, olmaması gerekiyor.

Ali konuyu etraflıca yazdığı için pek okuyan olmadı galiba :/

Bundan sonra ikinci bir değişikliğe kadar Sosyal'e giriş yapmış kullanıcılarımıza reklam göstermeyeceğiz.

Son zamanlarda topluluğumuz için aldığımız en güzel kararlardan biri oldu bence 🤜
Evet, sizi ve ekibinizi tebrik ederim. Artık Sosyal'de ne mobilde ne de bilgisayarda bir reklamla karşılaşıyorum. Sadece Corsair reklamı var, o da beni rahatsız etmiyor. AdBlock şu anda hem bilgisayarda hem de mobilde devre dışı.

Telefon modeliniz nedir? Sayfanın altında ufak çıkması gereken bir reklam o. Anasayfada reklamlar herkes için aynı ama sizde büyük çıkmış, olmaması gerekiyor.
Kullandığım telefon iPhone 5S
Burası ana sayfa, Sosyal değil.
Sosyal değil fakat burada da bir sorun olduğunu anlatmak için yolladım. Sorun hem büyük reklam hem kapatamadığımız bir reklam.

Geri
Yukarı