Technopat Sosyal kurallarını seviyor musunuz?

Technopat kurallarını seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hayır zira gereksiz mesajlar çok sayıda geliyor. En ufak sorunda "format at" mesajı görmek istemiyoruz.

10 yıldır devam eden en köklü kurallardan biri bu. Devam edecek.

Recep Abi '' de '' bağlacını ayırmayı unutuyorum ban yiyorum :D bağlaç düzeltme eklenmeli diye düşünüyorum.

Hayır zira gereksiz mesajlar çok sayıda geliyor. En ufak sorunda "format at" mesajı görmek istemiyoruz.

10 yıldır devam eden en köklü kurallardan biri bu. Devam edecek.
Recep Bey bana göre saçma bulduğum bir kural var.
Şudur:
Kuralları ihlal eden kullanıcıları konusunda mesaj atarak uyarmak ceza nedenidir. Bu gibi durumlarda şikayet edilecek mesajın altında bulunan "Rapor Et" butonunun kullanılması gerekmektedir.

Bize hakaret eden birisine biz hakaret etme dediğim zaman bile ban yiyoruz. Belki bu kural birazcık esnetilebilir.

Bağlaç düzeltme eklenmeli diye düşünüyorum.

Düzelt eklentisi zaten bağlaçları düzenliyor. Yalnızca yeterince büyük bir veritabanına sahip değil. Düzeltemediği durumlarda düzelt butonunun yanındaki yıldıza basın ve yanlış olan kelimeyi doğrusunu söyleyerek raporlayın. Bu sayede veritabanı genişler ve bağlaçlar daha doğru bir biçimde ayrılır.

1619020015499.png

Düzelt eklentisi zaten bağlaçları düzenliyor. Yalnızca yeterince büyük bir veritabanına sahip değil. Düzeltemediği durumlarda düzelt butonunun yanındaki yıldıza basın ve yanlış olan kelimeyi doğrusunu söyleyerek raporlayın. Bu sayede veritabanı genişler ve bağlaçlar daha doğru bir biçimde ayrılır.

Eki Görüntüle 985741

Tamam hocam teşekkürler :)

Eki Görüntüle 985741
Bir de düzelt butonuna bastıktan sonra son bir kez kontrol edin ki yazım denetiminin bozduğu bir şey varsa fark edebilin.

Yazım denetimi insan değil, bir robot. Yani ona %100 güvenip sonra niye uyarı aldım diye şikayet etmeniz komik açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı