Tek başına nasıl eğlenebilirim?

Müzik.
Kesinlikle bir enstruman öğrenmeni tavsiye ediyorum.
Müzik tüm sorunlarının dermanı olacaktır. (y)

Benim de sesim pek mükemmel değil. Ama bağıra çağıra saçmalamak çok zevkli. Sen bilirsin :LOL:
Kızların aktiviteleri pek bize yaramıyor, yanlış anlamayın ama. :D

@SideWinder LEGO bana saçma geliyor. Maket yapmak daha eğlenceli gibi ama yaklaşık 3 aydır bir tane Mustang P-51 maketini bitiremedim. :D

Lego yada maket yapabilirsin. Şahsen ben, Lego' larla üstesinden geliyorum.
Cidden bayağı eğlenceli aletler. Hali hazırda yaptığım birkaç adet var ama ilk seferki yaptığımın tadını vermiyor. Her gün bir lego alacak kadar durumum yok maalesef.
Benim de sesim pek mükemmel değil. Ama bağıra çağıra saçmalamak çok zevkli. Sen bilirsin [emoji38]
Bağıra çağıra saçmalamak. Aslında güzele benziyor fakat benim istediğim şey bir amaç. Yani bir amacım olmadığı birşeyi yapmak istemem. Bir amacım olmalı ki ona ulaşırken eğleneyim ve bittiğinde de "Vay be bak sonunda ne yaptım" demeliyim.
Varsa bir eğilimin ona çalış. Ben eskiden bilgisayara hevesim varken çalışırdım bir şeyler öğrenirdim. Tabi çalışmak arkadaşla yapılan bir şey değil. :)
Aslında C programa dilini öğrenmeyi çok istiyorum. Bilgisayar mühendisi olacağım ama biraz zor gibi.

Neye ilgin varsa onu araştır. İlgili olduğun şeyleri araştırıp öğrenmek eğlencelidir.

Onun dışında tek kişilik, story mod oyunları oynayabilirsiniz. Mesela Witcher 3.

Müzik.
Kesinlikle bir enstruman öğrenmeni tavsiye ediyorum.
Müzik tüm sorunlarının dermanı olacaktır. (y)
Oldukça güzel elektro gitar ve flüt çalarım ama işte bir süre sonra insan sıkılıyor. Mesela karşımda birisi olsa ona çalsam oldukça fazla eğlenirim.
Kızların aktiviteleri pek bize yaramıyor, yanlış anlamayın ama. :D

@SideWinder LEGO bana saçma geliyor. Maket yapmak daha eğlenceli gibi ama yaklaşık 3 aydır bir tane Mustang P-51 maketini bitiremedim. :D
Lego oldukça eğlenceli ama fiyatı biraz tuzlu. Mesela parçaları birleştirirken bakıyorsun "Bir şeye benzemeye başladı" diyorsun ve onu yaptıkça daha çok yapmak istiyorsun ki sonuna ulaşıp yaptığın maketin son görüntüsü görmek istiyorsun. Ama şişenin içinde zor bela bir gemi yaptık yani bittiğinde "Sonunda kurtuldum" dedirtti.

Hocam bir kere önce kandinle barışık olmalısın. Kendini eğlendir mesela hobilerini yapmaya çalış. Bilgisayar mı toplayamıyorsun video izle gibi...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı