Tek başına uyumaktan korkmak

Saldırırım ya da kaçarım bilmiyorum. :D Ama gerçek olmadığını düşünerek hareket ediyorum sanırım. Dalgın olduğumda görüyorum öyle şeyleri birkaç kez gözümü kapatıp açınca gidiyorlar ya da gelincede birden yok oluyorlar. Tamamen beyin tasarlıyor onu bence.
Hocam düşünsenize gerçekmiş elinizi tutuyormuş ama aileden birisiymiş kalp krizi falan mı geçirirsiniz artık mezarınızı hazırlarız 😂

Arkadaşlar, 16 yaşındayım. Geceleri tek başıma uyuyamıyorum. Hep abimle birlikte uyuyorum ancak abim bazen benimle birlikte uyumuyor. Ben de tek uyuyorum. Yalnız tek başıma uyuyunca siluet görüyorum. Karabasan basıyor. Evden sesler geliyor. Dün gece de tek başıma uyurken oda karanlıktı, yine aynı böyle oldu. Karabasan bastı, siluet gördüm. Sabaha kadar uyuyamadım dün gece. Hatta şu an salondayım, telefona bakıyorum, salon karanlık. Az önce yanımdan beyaz bir gölge geçtiğini hissettim. Çok korkuyorum. Bu gece abim benimle birlikte uyumayacak, yine tek başıma uyuyacağım. Şimdi düşünüyorum bu gece nasıl tek başıma uyuyacağım. Çok korkuyorum. Dua okuyorum ama yine de fayda etmiyor. Ne yapacağım?

Sizde Obsesif Kompülsif Bozukluk ya da yaygın anksiyete olabilir lütfen bir psikiyatra görünün

Arkadaşlar, 16 yaşındayım. Geceleri tek başıma uyuyamıyorum. Hep abimle birlikte uyuyorum ancak abim bazen benimle birlikte uyumuyor. Ben de tek uyuyorum. Yalnız tek başıma uyuyunca siluet görüyorum. Karabasan basıyor. Evden sesler geliyor. Dün gece de tek başıma uyurken oda karanlıktı, yine aynı böyle oldu. Karabasan bastı, siluet gördüm. Sabaha kadar uyuyamadım dün gece. Hatta şu an salondayım, telefona bakıyorum, salon karanlık. Az önce yanımdan beyaz bir gölge geçtiğini hissettim. Çok korkuyorum. Bu gece abim benimle birlikte uyumayacak, yine tek başıma uyuyacağım. Şimdi düşünüyorum bu gece nasıl tek başıma uyuyacağım. Çok korkuyorum. Dua okuyorum ama yine de fayda etmiyor. Ne yapacağım?
Korku filmleri izlemeyin izliyorsaniz. Gece telefona bakarak uyumayın. Gece lambası alın meditasyon deneyebilirsiniz sakinleştirici müzikler deniz sesi vs. Açabilirsiniz. Gözlerinizi kapatıp güzel hayaller kurun sayilar sayın. Önünüze arkanıza sağınıza solunuza yukarıya ve aşağıya her biri için ayrı ayrı Ayetel Kürsi okuyup ufleyin ve yatmadan önce Felak, Nas ve Ayetel Kürsi okuyun bol bol Nas suresi okuyabilirsiniz.

Bende de aynı sıkıntı vardı ışık açık uyuyorum ve şarkı dinliyordum. Bir de eskiden süpürge sesi falan dinliyordum benim için çok işe yaradı hala şarkı dinleyerek uyuyorum. Özellikle klasik müzik.

Hocam bende çaki filmi izlemiştim gece yarısı gelip boğazımı sıkar diye tedirgin oluyorum gerçek değil biliyorum ama beynimde sürekli.

Hocam düşünsenize gerçekmiş elinizi tutuyormuş ama aileden birisiymiş kalp krizi falan mı geçirirsiniz artık mezarınızı hazırlarız 😂

Yaşadım. Ben Outlast oynayıp bitirdikten sonra ertesi gün kahvaltı yaparken oyunu düşünüyordum sonra babam kafama çay bardağını koydu korkudan sandalyeden düştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı