Teknobiyotik / Akortek tehdit etti!

Konu sahibinin dediklerine inanıyorum bu ilk değil çünkü. Burada bile yazmışlar;

"Yukarıdaki görüşme bittikten yaklaşık bir saat sonra bir daha aradılar beyefendi para iadenizi yapacağız şikayeti kaldırabilir misiniz, ben de dedim para iadesi olsun öyle kaldırayım, ama diyor firmamızın prosedürü gereği şikayeti kaldırmazsanız iade yapamayız, lafa bak!"

Şu gerçek unutulmasın en iyileri İncehesap, QP bilişim, GameGaraj ve Gaming.gen.tr.İtopya, Teknobiyotik falan yalan.

Peki sizce hangisi stok fan bey?
Okumaya üşendim. Tehdit kısmı neresi? Birisi alıntı şeklinde atabilir mi?

Şikayet var sitesine yazöış arkadaş adamlarda arayıp yorumu silmezsen kargonu yollamayız demişler galiba.

Ben buradan ekran kartı alacağım, CW falan çıkarsa servis çok uğraştıracak sanırım.
sanşına ekran kartı inşallah güzel çıkar çıkmazsa üzülecen gibi duruyorum.
Teknobiyotik'ten zaten böyle şeyler sürekli duyuyorlar kaba konuştukları vs. İtopya, Teknobiyotik hala nasıl alışveriş yapılıyor bu sitelerden anlamıyorum.
itopya'yla ilgili sorun yaşadım zamanında hatta saygıyı aşan taraf ben olduğum kadar saygısızlık yapmadılar. Bunlarla konuşan ben değilim onlar arayıp tehdit etmeleri sonrası neden hala tepkisiz kaldığımı anlamıyorum genelde küfür etmem lazımdı bu durumlarda asişkfiask :)

Vatan’a olan sevgim bu konuları gördükçe artıyor hem müşteriyi el üstünde tutuyorlar hem servisleri çok iyi hem de indirimde tüm sitelerden uyguna satıyorlar.

Dosya Ekleri

• D8DE4AF4-0170-46BE-8A9B-A15E2EA1D9D1.png
    D8DE4AF4-0170-46BE-8A9B-A15E2EA1D9D1.png
    4 KB · Görüntüleme: 63

Geri
Yukarı