Teknobiyotik / Akortek tehdit etti!

Şu gerçek unutulmasın en iyileri İncehesap,QP Bilişim,GameGaraj ve Gaming.gen.tr.İtopya,Teknobiyotik falan yalan.
incehesap, itopyadan alışveriş yaptım bu iki firmaylada tartışmamız olmuştu zamanında fakat saygılarını eksik etmediler. teknobiyotik ise alışveriş yapan biriyle arkadaşlık bile etme tahamülüm yok o derece :)
Vatan’a olan sevgim bu konuları gördükçe artıyor hem müşteriyi el üstünde tutuyorlar hem servisleri çok iyi hem de indirimde tüm sitelerden uyguna satıyorlar.
Bilgisayarımdaki genel parçaları vatandan aldım ne yazık ki stokların tükendiği zamana denk geldim yoksa vatanbilgisayar dışından alışveriş etmemeye çalışıyorum :)

İncehesap, İtopya'dan alışveriş yaptım bu iki firmayla da tartışmamız olmuştu zamanında fakat saygılarını eksik etmediler. Teknobiyotik ise alışveriş yapan biriyle arkadaşlık bile etme tahamülüm yok o derece :)

Bilgisayarımdaki genel parçaları Vatan'dan aldım ne yazık ki stokların tükendiği zamana denk geldim yoksa Vatan Bilgisayar dışından alışveriş etmemeye çalışıyorum :)

Kulaklık almıştım oradan.

Bütün sistemimi buradan aldım, Allaha şükür bir sorun yaşamadım. Geçen sene V3.5 Killer almıştım, bu sene de AOC 24G2U aldım ama sıkıntı çıkmamıştı. Harbiden ayıp etmişler.
inşallah sorun yaşamaman dileğiyle sorun yaşarsan onların dışardan getirdiği ürün ise garanti dışında b planı yapman gerekicek dışarıda nerede yaptırabilirsin tarzında

Vatan mı uyguna satıyor Allah'ta sizi güldürsün ne diyeyim 😂 😂 😂.

KDV indirimde topladığım sistemi hangi siteden toplarsam toplıyım uyguna geldi. Sistemi atayım istersen bir de sen bak.
3500X.
Cooler Master Liquid 240L.
B450 GAMING X.
Kingston 2x8 3200 RGB RAM.
RX 5700XT Gaming X.
1TB Samsung 2.5 inç SSD.
Zalman 700W PSU.
Zalman N5MF kasa.
8500tl

KDV indirimde topladığım sistemi hangi siteden toplarsam toplıyım uyguna geldi. Sistemi atayım istersen bir de sen bak.
3500X.
Cooler Master Liquid 240L.
B450 GAMING X.
Kingston 2x8 3200 RGB RAM.
RX 5700XT Gaming X.
1TB Samsung 2.5 inç SSD.
Zalman 700W PSU.
Zalman N5MF kasa.

Lütfen tekli parçalara bakarsan farkı görürsün boşuna savunma istersen kanıtlar çok:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı