Termal macun pumpout effect

• Konuyu başlatan gen2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 70B

gen2

Megapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar Predator Helios 300 laptop sahibiyim ve stok termal macunu yakın bir zamanda kuruduğu için CM MasterGel maker ile değiştirdim. Değişim sonrası sıcaklıklarda 15 dereceye yakın bir düşüş yaşadım ve çok memnun oldum. Ancak maalesef bu mutluluk uzun sürmedi işlemden bir ay sonra sıcaklıklar 5 derece ve artı 2 hafta sonra bir 5 derece daha arttı. Pumpout'dan etkilenmemek için viskozitesi fazla olduğu için MasterGel maker tercih etmiştim ancak pratikte istediğim sonucu alamadım. Macun tavsiyesi (laptopta denenmiş ve pumpout yaşanmamış) veya durumla ilgili herhangi bir fikri olan arkadaşlar hoş geldiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an gündelik kullanıyorum ve Metin2 gibi hafif bir oyun oynuyorum. Isıtmadan kastınız olarak zorlayıcı oyunlar mı oynamalıyım yoksa aktif olarak kullanmam yeterli olur mu?
60 derecede 24 saat civari kalmasi lazim tamamen ucmasi icin. Sen kullanmana devam et, bilgisayari daha cok isitirsan daha cabuk ucacaktir.

Macun bugün elime ulaştı ve hemen yeniledim. Viskozite olarak MasterGel Maker'dan biraz daha az fakat boştaki sıcaklık değerleri tatmin edici ve stabil. Önümüzdeki iki gün test yapmayıp gündelik kullanıma odaklanacağım. Sonrasında çeşitli oyunlardaki değerleri size aktaracağım.
Hocam link atma şansınız var mı acaba? Nereden aldınız nasıl aldınız aynısını alayım siz sonuçları paylaştıktan sonra?

Hocam link atma şansınız var mı acaba? Nereden aldınız nasıl aldınız aynısını alayım siz sonuçları paylaştıktan sonra?

Stok bittikten sonra bu linkten ürüne ulaşamıyorsun. Eğer stok biterse satıcının ürünlerine girip güncel satış listesinden ürünü bulabilirsin.

Stok bittikten sonra bu linkten ürüne ulaşamıyorsun. Eğer stok biterse satıcının ürünlerine girip güncel satış listesinden ürünü bulabilirsin.
Anladım hocam tamamdır teşekkür ederim. Sizden haber bekliyorum.

Kardesim gelmesi kac gun surdu?

10 Eylül'de sipariş verdim. Tahmini teslimat 17-23 Eylül arası yazıyordu 24 Eylül sabahı geldi.
Hocam merhabalar. Shin etsu macunu kullandıktan sonra herhalde bir hafta civarı geçti üzerinden. Ağır oyunlar oynuyor musunuz? Macunun performansı ne durumda? Bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı