Tipsiz olmak

Cem Yılmaz dada tip yok, kendisi de hep söyler mesela, ama birlikte olduğu kadınlar ortada. Aklınıza hemen o çok zengin gelmesin, birlikte olduğu kişilerde gariban değiller yani. Ama konuşkan zeki esprili bir adam. Demem o ki her insanın belli konularda yeteneği vardır, onun üzerine yoğunlaşın. Size herkesin çok yakışıklısın demesimi önemli yoksa herkesin sen şu konuda çok iyisin veya senden efendisini görmedim demesi mi? Yakışıklı olup yüzüne bakılmayan insanlar var kötü huylarından dolayı.

Cem Yılmaz dada tip yok, kendisi de hep söyler mesela, ama birlikte olduğu kadınlar ortada. Aklınıza hemen o çok zengin gelmesin, birlikte olduğu kişilerde gariban değiller yani. Ama konuşkan zeki esprili bir adam. Demem o ki her insanın belli konularda yeteneği vardır, onun üzerine yoğunlaşın. Size herkesin çok yakışıklısın demesimi önemli yoksa herkesin sen şu konuda çok iyisin veya senden efendisini görmedim demesi mi? Yakışıklı olup yüzüne bakılmayan insanlar var kötü huylarından dolayı.

Eyvallah hocam. Haklısınız lakin efendi olanlar da kızlar tarafından beğenilmiyor, genelde kötü huyu olan badboy arkadaşlara bakıyorlar. Bizim gibiler için sanırîm tek şans espri.

Tarzına yatırım yap, giyimine kuşamına dikkat et. Saçında sakalında bir tarzın olsun, bir uğraşın olsun. Tip her şey değil.

Özellikle bir konuda öne çıkar hale gelirsen zaten 1-0 öne geçersin, enstürman öğrenebilirsin mesela bütçen varsa. Zaten biliyorsan üstüne git.

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.
Kim tipsiz diyor ya? Tipsiz diyenlerin %90'ı kendi çirkinliğini başkasına atıyor. Takmayacaksın aga.

Yapabileceğin en basit şeyler şunlar:
Saçını sakalını kes, elini yüzünü yıka. Kilon fazlaysa da diyet+spor yap. Manyak olursun bu tiplerle uğraşırsan.

Bak sana bir şey söyleyeceğim. Kendi tecrübelerim ve başkalarının tecrübelerinden duyduğum, gördüğüm öğrendiğim bir şey.

Tip sadece 1-0 önde başlamana sebep olur. Bak harbi ciddi söylüyorum. Kadınların çoğu için tip sadece bir etkendir. Asıl önemli olan şey seninle konuşurken mutlu olması. Çirkinim diyorsun da maksimum ne kadar çirkin olabilirsin?

Bak emin ol takma kafaya. Zaten o kadar konuşup da ''çok komiksin keşke yakışıklı olsan'' diyen kızdan uzak dur.

Zaten sadece tipe bakan kızlardan uzak dur.

Zarganaysan veya kiloluysan vücut geliştirmeye başla. Sakal bırak (isteğe bağlı). Kızlara karşı kolay kazanılan birisi olma ve onlara karşı biraz düşman gibi davran (Kısaca erkek arkadaşlarınla takıl). Bunu yaparsan kızlar daha fazla merak eder seni. Ağır davran ve bütün yapacaklarını düşünüp öyle yap.

Edit: Kimseye kendini anlatma veya anlatmaya çalışma. Bilinmezlik içinde ol. Önemli şeyleri konu edin. Arkadaşlarla goygoy muhabbeti olacaktır illa ama sen o goygoyu biraz daha büyük kullanacaksın. Kısaca suyunu çıkarmadan bir espri söylersin araya o kadar.
Kimseye kendini ezdirme ağır başlı ol ve amacın hiçbir zaman kız etkilemek olmasın. Hobilerinle uğraş.

Başkalarının sözüyle kendinizi üzmenize gerek yok içiniz güzelse dış görünüş önemli değildir iyi bir insan olduğunuzu düşünüyorum.

Eyvallah hocam. Haklısınız lakin efendi olanlar da kızlar tarafından beğenilmiyor, genelde kötü huyu olan badboy arkadaşlara bakıyorlar. Bizim gibiler için sanırîm tek şans espri.

Nefret ediyorum niye efendi kişilerden hoşlanmıyorlar illa başını belaya sokucak ona berbat davranacak erkekleri seviyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı