Tofaş Doğan arabaya saygı göstermeyenler

Arkadaşlar zamanı geldiğinde arabayı fabrika ayarında yapmak istiyorum. Zaten yedek parçalarını gözümüz kapalı bulabiliyoruz. Bir de arabada bir kaç oynama ile daha iyi ve daha güvenli olacağını düşünüyorum.

Şahsen Tofaş'ı sevmiyorum ama içindekini değil sadece arabayı, sevmememin nedeni ise aracın tenekeden yapılmış olması yani hiç sağlam olmaması. Audi ile Tofaş kazası gördüm Audi'nin önü hafif yamulmuş Tofaş tamamen içine çökmüş bu yüzden ben güvenli bulmuyorum.

@def2easy06, anca yaptığınız evde hastası, çocuğu olan insanlara genellemek gerekirse çevreye huzur vermemek, arabanın ayarlarıyla oynadığınız için de arabanın değişen yapısı gereği oluşan güvenlik zaafiyetleri yüzünden insanların hayatını tehlikeye atmak.

Yazdığımda hiç öyle bir şey var mı :D ayrıca ben Tofaş'cı değil supracıyım, yazdığım şeyden nasıl böyle bir anlam çıkardın hayret ediyorum. Adam tofaş seviyormuş bende keyifli bir yazı olsun diye güzelce betimledim görende varex egzoz takıp mahallede yanladığımı sanacak @Cruslan .

@def2easy06, anca yaptığınız evde hastası, çocuğu olan insanlara genellemek gerekirse çevreye huzur vermemek, arabanın ayarlarıyla oynadığınız için de arabanın değişen yapısı gereği oluşan güvenlik zaafiyetleri yüzünden insanların hayatını tehlikeye atmak.
Hocam bu dediğinize bende kesinlikle karşıyım. Hatta nefret ediyorum.
Etiyopya ve Mısır'da da üretilen bu arabaların bu kadar düşkünü var mıdır merak etmiyor değilim. Tek artısı ucuz olması, en büyük eksisi de içerisindeki canların da bir o kadar ucuz olması.
Nerde üretildiği pek umurumda değil. Görünüşü güzel olduğu için seviyoruz.

Bizim köyde 1 tane 94 model Doğan. Bir tane de 97 model Kartal var. Araba demeye bin şahit ister, ne freni düzgün tutuyor ne de gücü var. Araç rampa çıkarken aniden istop edebiliyor veya vites atabiliyor. Sağlamlık desen sadece araç giderken camın titremesine baksan anlarsın, ufacık bir kaza olsa ortadan ikiye bölünecek gibi duruyor. Bırak saygı duymayı, onu araç kategorisine koymam. Tam bir çöp yığını, başka bir şey değil. Ayrıca bu aracın sahibi olan kişiler genelde canlarını hiç umursamaz, kitlesi de bellidir.

Bizim köyde 1 tane 94 model doğan. Bir tane de 97 model kartal var. Araba demeye bin şahit ister, ne freni düzgün tutuyor ne de gücü var. Araç rampa çıkarken aniden istop edebiliyor veya vites atabiliyor. Sağlamlık desen sadece araç giderken camın titremesine baksan anlarsın, ufacık bir kaza olsa ortadan ikiye bölünecek gibi duruyor. Bırak saygı duymayı, onu araç kategorisine koymam. Tam bir çöp yığını, başka bir şey değil. Ayrıca bu aracın sahibi olan kişiler genelde canlarını hiç umursamaz, kitlesi de bellidir.

Beni de yazdığımdan dolayı Tofaş fanı zannetti herhalde hocam ben konu sahibi seviyor hoşuna gitsin diye yazdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aracı böyle yapmayacaksan saygı duyarım.

Zamanında bu kadar yapıldıysa, günümüzde daha iyi şeyler yapılabileceğini sanıyorum.
Bizim köyde 1 tane 94 model Doğan. Bir tane de 97 model Kartal var. Araba demeye bin şahit ister, ne freni düzgün tutuyor ne de gücü var. Araç rampa çıkarken aniden istop edebiliyor veya vites atabiliyor. Sağlamlık desen sadece araç giderken camın titremesine baksan anlarsın, ufacık bir kaza olsa ortadan ikiye bölünecek gibi duruyor. Bırak saygı duymayı, onu araç kategorisine koymam. Tam bir çöp yığını, başka bir şey değil. Ayrıca bu aracın sahibi olan kişiler genelde canlarını hiç umursamaz, kitlesi de bellidir.
İşte bahsettiğim insanlarda sizin gibi. Bir de köyde pick up'lar zor dayanıyor. Tofaş nasıl dayansın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yok orijinal istiyorum.

''Eşeğe altın semer vursan bile eşek yine aynı eşek.''

Geri
Yukarı