Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi şaka mısınız? Kim'in pozisyonundan önce Fener'in ezici üstünlüğü var. 3'lü defansın bel kemiği kırmızı yiyor. O pozisyonda gol yiyor ve takım dağılıyor. Bunu kavramak zor mu? Onun dışında bir sürü hatası var hakemin.

Başkan sen maçı izledin mi Allah aşkına? Yani maçı izleyen kimse oyunla ilgili yorum yapmıyor çünkü ortada oyun yok. Oynanan tek oyun hakemlerin oynadığı.
Aynen, yok.
1634497079285.png

Fenerin oynadığı bir oyun yok.

Abi şaka mısınız? Kim'in pozisyonundan önce Fener'in ezici üstünlüğü var. 3'lü defansın bel kemiği kırmızı yiyor. O pozisyonda gol yiyor ve takım dağılıyor. Bunu kavramak zor mu? Onun dışında bir sürü hatası var hakemin.
Hocam yanlış anlamayın beni fakat Fener'i tuttuğunuz için düzgün düşünemediğinizi düşünüyorum.

İlk 23 dakika da oluşan pozisyonlardan ne ezici üstünlüğü olur ? Pozisyon net faul fakat sarı kart konuşulur.

Zaten yukarıda attım Kim pozisyonundan önce ve sonraki istatistikleri. Fenerbahçe ondan sonra oynayamadı ki.

@Akif Daha durun yahu, bir 2021/2022 kupasını alınca ağlayacaksınız. Geçin dalganızı 2011 kupasıyla, sonu size bulacak bu gidişle bu sefer siz çupamuzu verun dersinuz. :D Ama biz tertemiz beyaz şampiyonluğu ile alacağız kupayı. Ağlatıyorsak doğru yoldadır Trabzonspor.

Zaten yukarıda attım Kim pozisyonundan önce ve sonraki istatistikleri. Fenerbahçe ondan sonra oynayamadı ki.
Evet, muhtemelen takımın morali düştü. Ama gerçekten Altay çok kötüydü, bunun sebebi olabilir. Ama o 2.sarı kartı yerken koluyla adamı itiyor, bu normalde faul olarak sayılır fakat atağa çıkıldığı zaman böyle bir faul yapılıyorsa sarı kart olur. Yani net sarı kart.

Özlenen Fenerbahçe. Sezon başında arka arkaya gelen galibiyetlerden ürkmüştüm. Acaba şampiyon mu olacaklar diye ama. Ali Koç ile özlediğimiz Fenerbahçe geri döndü. Aziz Başkan'ı mumla arıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı