Türk Telekom ön başvuru talebiyle taahhüt onayı da verilir mi?

koenigss

Decapat
Türk Telekom yaklaşık 2 aydır altyapımı aktif etmiyor. Bugün arayan müşteri hizmetleri yetkilisi ön talepte bulunursam işlemin hızlanacağını bildirdi. Ön talep başvurusunda bulunursam taahhüt onay vs. veriyor muyum?

Daha önceden TT aboneliğiniz olduysa sadece telefonla taahhüte onay vermiş sayılıyorsunuz fakat ilk kez aboneliklerde imza şartı var. TT ekipleri kuruluma geldiğinde imzanızı alıyor.

Daha önceden TT aboneliğiniz olduysa sadece telefonla taahhüte onay vermiş sayılıyorsunuz fakat ilk kez aboneliklerde imza şartı var. TT ekipleri kuruluma geldiğinde imzanızı alıyor.

Kendi adıma TT abonesi hiç olmadım. Babamın adınaydı abonelik. Sırf altyapı çalışması hızlansın diye ön başvuruda bulunacağım. Altyapı aktifleştiğinde ön başvuruyu iptal edebiliyorum değil mi?

Kendi adıma TT abonesi hiç olmadım. Babamın adınaydı abonelik. Sırf altyapı çalışması hızlansın diye ön başvuruda bulunacağım. Altyapı aktifleştiğinde ön başvuruyu iptal edebiliyorum değil mi?

Evet hocam imza atmadığınız sürece sıkıntı yok. Sözleşme yaparlarsa yasal değil. Benim adıma bu şekilde sahte imza ile abonelik sözleşmesi düzenlemişlerdi. Böyle bir durumda Tüketici Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

Geri
Yukarı