Türk Telekom yerine TT altyapısı kullanan sağlayıcılar tercih edilebilir mi?

igdlacc

Hectopat
Binamda TT altyapısı var, daha önce de TT kullanıyordum zaten. 2 senelik Türksat KabloNet sözleşmem bitiyor. Bu yüzden öncesinde çok daha memnun olduğum Türk Telekom'a geçeyim derken fiyatların ne kadar da fahiş olduğunu gördüm. Bu yüzden şu anda Millenicom'a geçiş yapmayı düşünüyorum. Sorum şu ki, Millenicom TT altyapısı kullandığı için TT yerine Millenicom'a geçmenin ne gibi bir farkı olur? TT'de yaşanmayan kopmalar, hız düşmeleri vb. sorunlar Millenicom'da yaşanır mı? Eğer Millenicom tam anlamıyla Türk Telekom verimini sağlayabiliyorsa neden Türk Telekom'a daha fazla para verelim? Bilen biri cevaplarsa sevinirim. Son bir sorum da şu, saha dolabı mesafemi sorguladım birkaç siteden. 5 metre olduğu yazıyor her yerde, bu iyi bir oran mı?

Altyapı Türk Telekom'a ait olduğu için sayısal veriler değişmez. Ping download ve upload gibi. Değişen tek şey hizmet kalitesi olur. Yani teknik heyetin bir arızada evinize gelmesi veya müşteriye kulak asıyorlar mı asmıyorlar mı gibi.

Teşekkür ederim cevaplarınız için fakat birkaç forumda daha okuduğuma göre müşteriler Türk Telekom'da yaşamadığı kopmaları Millenicom'a geçince yaşamış. Bu mümkün mü?

Dediğim gibi. Altyapı Türk Telekom'a ait olduğu için sayısal veriler değişmez.

Arkadaşın dediğine katılmıyorum Millenicom'un müşteri hizmetleri kötü Millenicom'un forumları okursanız daha rahat anlayabilirsiniz TurkNet öneririm yoğun saatlerde bile hızım aynı ama geçip geçmemek sana kalmış tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı