Türk Telekom'dan Netspeed'e geçiş süreci

@bugraesk, hiç güven vermedi. Müşteri hizmetleriyle tartışma yaşarsak engelleyebiliyorlar gibi yorumlar gördüm 🤣
Comnet veya İnternet Kutusu kullanabilirsiniz. Millenicom kullanan yakınım yok ama pek iyi yorumlar okumadım. Tavsiye etmiyorum. ComNet müşteri hiznetlerinin üzerine gidip darlamazsanız sorun olmayacaktır. Öte yandan Turkcell, Türk Telekom veya başka şirketin de izinsiz sonlandırmayacağının garantisi yok. Hatta çok gıcık olurlarsa taahhüt bedeli bile ödetebilirler rızasızca sonlandırdıktan sonra onlar.

@Kaspersky Kullanıcısı, beni darlatacak kadar zorda bırakmayacakları ne malum? İşe bak 😒
Eğer Netspeed arkadaşını getir 10 TL indirimden yararlanmıyorsanız başka firmaya geçmenizi öneririm. Türk Telekom'da 85 TL taahhüt bitince bana iki yıl sabit fiyat 120 TL'ye önermişlerdi sizin Netspeed'de kullandığınız hızı. Onu bile pahalı buldum da operatör değiştirdim. Zaten Netspeed fiyatlarını üç haneli yapmadan kısa süre önce %7 zam yapmıştı. Şimdi iki katı fiyata yaklaşmış.
GıbırNet'e göre Türk Telekom şu kadar fiyat alıyor:
Türk Telekom firmalardan bu parayı alıyor.png

Yani Netspeed'e ödediğiniz fiyat kadar kadar ücreti en pahalı senaryo olan 1000 MBPS paket için ödüyorlar.

ComNet en kötü aboneliğinizi kapatırsa siz de geri açarsınız sorun olmaz. Zaten kullanmadığınız hizmetin ücretini sizden alamazlar. Az önce de belirttiğim gibi başka firma da haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar zaten.
Aboneliği sonlandırılan bir vakaya denk geldim şu ana kadar. Sizin aboneliği sonlandıracaklarına dair de şart yok.

Bende DPI yok bu arada, DNS değiştirdiğimde her şeye girebiliyorum.
Bende ise TT'de Cloudflare DNS değiştirince sayfa açılıyordu. Sonra sayfalar bozuk açılmaya başladı. En son bağlantı sıfırlandı hatası vermeye başladı. Ama en azından Imgur açılıyordu.

Bende ise TT'de Cloudflare DNS değiştirince sayfa açılıyordu. Sonra sayfalar bozuk açılmaya başladı. En son bağlantı sıfırlandı hatası vermeye başladı. Ama en azından Imgur açılıyordu.

TT'de hiçbir yere giremiyodum ben ya DNS ile. TT'de DPI var. Netspeed, TurkNet falan yapmıyor şimdilik.

Sakın saçma sapan firmalara geçeyim deme kardeşim geçeceksen Netspeed, Turknet, Millenicom gibi bilindik firmalara geç. Aboneliği sonlandırılan yüzlerce kişi var sakın öyle bir hata yapma. Müşteri hizmetlerini darlamazsan hattını kapatmazlar ne demek yahu? 🤣 🤣 🤣 Tam komedi.

Sakın saçma sapan firmalara geçeyim deme kardeşim geçeceksen Netspeed, Turknet, Millenicom gibi bilindik firmalara geç. Aboneliği sonlandırılan yüzlerce kişi var sakın öyle bir hata yapma. Müşteri hizmetlerini darlamazsan hattını kapatmazlar ne demek yahu? 🤣 🤣 🤣 Tam komedi.

Ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor hocam 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı