Türkiye neden bu kadar sıkıcı?

Mesela bir Alman'ın boş bir gününü geçirmek için yaptığı aktivite ile bizimki arasında dağlar kadar fark var.
Inanin alakasi yok, bir Alman da gününü ayni bir Türk gibi geciriyor aslinda. Hatta sohbet vs. anlaminda cok daha eglenceliyiz bile diyebilirim.
Avrupalıları ele alacağım, adamlar bizden çok daha mutlu ve eğleniyor.
Öyle cilginlar gibi eglenmiyorlar aslinda. Ekonomik anlamda daha refah olduklari elbette dogru ama bu Türkiyemizi sikici bir ülke yapmaz. Mesela ben Türkiye'de hic sikilmiyorum hatta zamanin nasil gectigini bile anlamiyorum.

Bahsettiginiz seyler cogu insanlarin "hayati nasil yasamayi sectigiyle" alakali. Dolu dolu yasayan, üreten ve kendine bir seyler katan bireylerin sikilma gibi bir lüksü yok diye düsünüyorum.

Sevgiler :)

Öyle cilginlar gibi eglenmiyorlar aslinda. Ekonomik anlamda daha refah olduklari elbette dogru ama bu Türkiyemizi sikici bir ülke yapmaz. Mesela ben Türkiye'de hic sikilmiyorum hatta zamanin nasil gectigini bile anlamiyorum.
Eurolarla gelsem ben de sıkılmam hocam 🤣 Şaka bir yana ne demek istediğinizi anladım. İnsanı cidden ayrı ülkemin.

Yeni konular

Geri
Yukarı