Türkiye'de sosyal medya yasaklanırsa ne olacak?

Sana veya bir başkasına kızmıyorum, üstüne alınma. Benim söylediklerim ortaya. Ülkenin hali belliyken, gençlerin ve geleceğin hali belliyken, rakipler sürekli çoğalırken kendilerini kurtarmış insanların hayatlarına harcayacağınız zamanı kendinizin eğitimine ve gelişimine harcayın, siz de kurtarın kendinizi.

Tamamen iyi niyetliyim ama mizacım bazen bazı kişilere sert gelebiliyor. :)
Abi her zamanki gibi mukemmelsin 😙

@RotasızBey kendi okulumdan biliyorum, ben sene başında D sınıfındaydım İQ seviyesinin bayağı düşük olduğunu anlayınca A sınıfına zor bela geçtim şimdi rahat, D sınıfındaki arkadaşlarım TikTok çekiyorlardı İQ seviyesi eksilerde idi hocam yani onlara baktıkça benim İQ seviyem düşüyordu, dediğiniz gibi kitle denmeyecek kadar kötü, kullanmam kullandırtmam kullanan ile olan bağımı kopartırım çevremde kullanan yok şu an, ben de neredeyse günümün yarısını burada geçiriyorum gerçekten yararlı oluyor😁

@RotasızBey kendi okulumdan biliyorum, ben sene başında D sınıfındaydım İQ seviyesinin bayağı düşük olduğunu anlayınca A sınıfına zor bela geçtim şimdi rahat, D sınıfındaki arkadaşlarım TikTok çekiyorlardı İQ seviyesi eksilerde idi hocam yani onlara baktıkça benim İQ seviyem düşüyordu, dediğiniz gibi kitle denmeyecek kadar kötü, kullanmam kullandırtmam kullanan ile olan bağımı kopartırım çevremde kullanan yok şu an, ben de neredeyse günümün yarısını burada geçiriyorum gerçekten yararlı oluyor😁

En azından buranın bir faydası var en güzelini yapıyorsun.

Rusya şu an "Internet Kill Switch" diye bir program geliştirdi bizim hükümette en fazla öyle bir şey yapar. Ülke de kötü veya tepki çeken bir olay olduğu zaman yavaşlatmak yerine pat diye her şeyi keserler. Ayrıca millet geçinmekte bile sorun yaşarken ve tek eğlenceleri internet iken böyle bir şey yaparlarsa zaten ülke olarak iyice kafayı yeriz muhtemelen. 2021 yılına girerken öyle yasakçı bir anlayışla zaten bir ülkeyi ne kadar yönetebilirsin o da başlı başına ayrı bir soru.

İnternette vakit geçiren insanların bir çoğu, sosyal medya yüzünden internet kullanıyor. Sosyal medya kullanmak yemek, içmek, uyumak ve tuvalet ihtiyaçlarından sonra (hatta bazı vakalarda bunların arasında bir yerlerde de olabilir) geliyor. Yani temel ihtiyaca dönüşmüş. Bu yüzden birini aç bırakmışçasına tepki çeker ve acıkmış kudurmuştan beterdir sözünden yola çıkarsak bu yasağın sonuçları hiç iyi olmaz.

Geri
Yukarı