Türkiye'yi özetleyin

Zaten benim dinlediğim şarkılara çöp demek için hiçbir sebep bulamazsın. Orası bambaşka konu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığınız şarkıyı beğenmedim. Sizce bu, dinlediğiniz şarkıya çöp demek için bir sebep midir?

Sadece 2 şarkıcıya bakıp mı anladın bunu? Sana göre çöptür, başkasına göre değildir. Kişisel zevk diye bir şey var. Ben senin sevdiğin müziklere, dinlediğin şarkıcılara çöp desem hoş olur mu? Çakal ve Uzi benzeri şarkıcıları dinlemiyorum bu arada, söyleyeyim onu baştan.
Ülkenin %90'ının bu rapçi olduğunu sananları dinlediğinden dolayı çöp diyebilir.

Benim dinlediklerime de eğer arkasında durabileceksen çöp veya kötü diyebilirsin.

Attığınız şarkıyı beğenmedim. Sizce bu, dinlediğiniz şarkıya çöp demek için bir sebep midir?
Sende müzik kulağı denen şey yok dostum. Lütfen artık yazma.

Ülkenin %90'ının bu rapçi olduğunu sananları dinlediğinden dolayı çöp diyebilir.

Benim dinlediklerime de eğer arkasında durabileceksen çöp veya kötü diyebilirsin.
İşte benim adamım!

Çakal, uzi falan bunlar çöp değil mi.
Sadece bunun cevabını ver bana.
Yahu tamam da Türkiye müziğini onlar mı oluşturuyor sadece? Evet onlar çöp ama Türkiye'de bir çok işini iyi yapan kaliteli müzisyen, sanatçı, rapçi var.

Sende müzik kulağı denen şey yok dostum. Lütfen artık yazma.
Poserlik yapmaya devam et.

Yahu tamam da Türkiye müziğini onlar mı oluşturuyor sadece? Evet onlar çöp ama Türkiye'de bir çok işini iyi yapan kaliteli müzisyen, sanatçı, rapçi var.

Kaliteli yapan var ama dinleyen pek yok. Zaten buradaki eleştiri halkın genelinin müzik zevkine. Yoksa ben de Ceza, (Eski) Contra, Sagopa Kajmer, Hidra, Şehinşah, Stabil, Defkhan, Joker, Allame ve aklıma gelmemiş olan bir çok rapçiyi seviyorum ve dinliyorum.

Poserlik yapmaya devam et.
Ne poserliği ya, rap ta dinledim, pop ta dinledim, yani dinledim de dinledim. Hiçbiri rock kadar hoşuma gitmedi. Anlamak çok zor olmamalı. Ayrıca country müzikte severim.
Mesela;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı