TürkNet vaat ettiği internet hızı vermiyor

Benim de aklıma takılan bu eğer kablo sıkıntılı ise o hızları benim hiç görmemem ya da arada bir görmem gerekiyor. 2 farklı gün boyunca 70 civarı hız aldığım için nedenini merak ediyorum.

Kablo ile bağlanıyorum. Eve geçince atacağım.

Ama TürkNet'e göre santral benim çok çok uzağımda.
Hocam saha dolabı dibinizde olsa bile türknet yapa alt yapısı varsa sizi yapaya bağlıyor tt ye port parası ödememek için. Belki öyle yapmışlardır diye bi kontrol etmenizi istedim.

Hocam saha dolabı dibinizde olsa bile TürkNet yapa alt yapısı varsa sizi yapaya bağlıyor TT'ye port parası ödememek için. Belki öyle yapmışlardır diye bir kontrol etmenizi istedim.

Anladım, eve geçince kontrol edeceğim.
Kablolu bağlantı ile mi bağlanıyorsunuz? Ek olarak modem xDSL istatistiklerinizi atınız.

Bu herhalde.
Hocam yapa da mısınız acaba kontrol eder misiniz? TürkNet sayfasından teknik bilgiler sayfasından kontrol ediliyor sanırım. Eğer santral ile uzaklığınız 5 metre ise bayağı yüksek hızlar almanız lazım.

Türk Telekom'un farklı bir ilçe'de ki santralinden alıyorum bağlantıyı. Destek kaydı oluşturdum değiştirilmesi için ama hiç umudum yok. Kablonet altyapısı olsa keşke de 1 saniye durmasam şu şirkette.

Dosya Ekleri

• xdsl.jpg
    xdsl.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı