Turkcell T20 Root Rehberi

Sorun kartı görebilmekte değil. Dosyayı karta kopyaladınız mı? ;) Bu tür sorunların en sonunda genelde şöyle olur -ki bu forumda buna iki çok güzel örnek var-: "Pardon şu adımı atlamışım".

Bu yüzden tavsiyem adımları iyi okuyun ve yeniden uygulayın. Spain ROM'u yüklediniz mi en başta?

Önerdiğiniz ROM'u yükledim, daha sonra update dosyasını telefona attım rardan açmadan. Hızlı Önyüklemeyi kapatıp USB Hata Ayıklamasını aktifleştirdim. Telefonu kapatıp recovery menüye girdim ve kartı okumadı. Eksik olduğunu sanmıyorum, umarım yanılmıyorumdur :)

Arkadaslar ben t20 mi daha once 2.3.3 te iken sorunsuzca root ettim faka daha sonra turkcellin yaninladigi 2.3.5 e yukselttim ve root haklarini kaybettim formda ise 2.3.7 ye yukseltmeyi gordum ama supheye dustum sorun cikar diye yardimci olabilirmisiniz ? Su anda anlatilanlari yapip 2.3.7 ye mi yukseltiyim yoksa 2.3.3 teki gibi root edip 2.3.7 mi yukseltiyim?

''Apply update from sdcard'' butonuna kadar geliyorum fakat içi bomboş gozukuyor bende.
../ yazıyor ne icon var ne program (update.xx)
Ne yapabilirim? Bütün adımları dogru yaptıgım halde boyle.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı