TurkNet 249 TL zam sonrası ISS önerisi

Yanlış bilmiyorsam bir de 10 aylık parasını peşin ödeyin, gelecek zamlardan etkilenmeyin muhabbeti de var. Para günden güne değerini kaybediyorken neden tek bir İSS'ye bağlı kalayım yahu? Hiç mantıklı gelmiyor, belki sonradan İSS'yi beğenmeyip değiştirmek isteyeceğim. Neden zorla parası peşin tahsil edilmeye çalışılıyor? Anlamadığım şeylerden birisidir.
Aslında ben bu sinyali anlamıştım çok belliydi zam ama pek umrumda olmadı bu kadar yüksek beklemiyordum. Bana neredeyse her gün mesaj geliyordu işte şu kadar faturanızı direkt ödemek ister misiniz şeklinde.

Pek kafaya takmadım ama sürekli mesaj yolladılar özellikle sabit fiyat vesaire gibi ince kelimeler bulunuyordu. Çok belli gibiydi sanki bunun başımıza geleceği

NetSpeed herhangi bir zam yapacak mı? Mutlaka yapacaktır diyorlar ama 250 kadar olacağını sanmam ilk alternatiflerden biri NetSpeed birkaç gün piyasayı yoklayıp değiştireceğim muhtemelen.

İndirim kodu ne kadar indirim sağlıyor?

Çok haklısınız zaten bir ürüne yapılan zam maksimum 1 hafta medyada kalıyor. Ama şahsen benim bu kadar savuracak değersiz param yok. Aradaki farkı ödeyeceğime yeni bir sağlayıcıya geçiş yapacağım.
12 ay boyunca aylık 5 TL indirim sağlıyor.
Tarifeniz sanırım 100 Mbps. Bende PoyrazNet’te 100 Mbps denedim bağlantıda kopmalar oldu sonra 75 ’e sabitlediler hızı düzeldi. Sizde de böyle bir olay oldu mu?
Evet benim de paketim 100 Mbps ve dalgalanma sorunu yaşamıyorum. Herhangi bir sabitleme işlemi yapılmadı.

Tek bir İSS'ye bağlı kalmanın pek mantığı yok. Parasını peşin ödemektense farklı İSS'lere bakarım şahsen. Örneğin, 10 ay önceki 2000 TL ile 10 ay sonraki 2000 TL bir olmuyor.

@592041 o arkadaşlar sadece destek ekibi çalışanı, onlara yüklenmeniz bence doğru değil. İnternet sonuçta onlara ait değil.

Beni ilgilendirmiyor, şirket yönetim kurulu ile asla bir temas sağlayamam, ama bunlar ile uğraşabilirim.

Tam tamına iki katı zam, gerçekten çok saçma ve neye göre belirlendiğini halka açıklanması lazım.

Bu konuda mevcut. Diğer bir konuda mesaj görüntüsü mevcut ama bulamadım. Bana da mesaj geldi.
139 TL fiyatına sahipti, 239 TL oldu.
249 olarak mesaj geldi bizlere.

Yeni konular

Geri
Yukarı