TurkNet 249 TL zam sonrası ISS önerisi

Bu konuda mevcut. Diğer bir konuda mesaj görüntüsü mevcut ama bulamadım. Bana da mesaj geldi.

249 olarak mesaj geldi bizlere.

1000 mbps çapraz.

1674240504762.png

Küçük çaplı isslere geçiş yapın. Altyapınızla sıkıntısız aldığınız max hızı bulduktan sonra hangi issten hizmet alırsanız alın hizmetin aynı olduğunu düşünüyorum.

Yanlış bilmiyorsam bir de 10 aylık parasını peşin ödeyin, gelecek zamlardan etkilenmeyin muhabbeti de var. Para günden güne değerini kaybediyorken neden tek bir İSS'ye bağlı kalayım yahu? Hiç mantıklı gelmiyor, belki sonradan İSS'yi beğenmeyip değiştirmek isteyeceğim. Neden zorla parası peşin tahsil edilmeye çalışılıyor? Anlamadığım şeylerden birisidir.
O kampanya zorunlu ve taahhüt değil. Kampanyaya katılırsan istediğin an iptal edip paranı iade alabilirsin.

Geri adım atmayı bırak, 1 hafta sonra az zam yapmışız diye 279 TL'ye bile çıkartabilirler. Zaten taahhütsüz diye diye kullanıcı dostuymuş gibi lanse edip aslında kendilerine "Biz zam yaparız isteyen çıksın gitsin imajı veriyorlar." 4-5 ay sonra haziran gibi yeni bir zam geleceğine %100 gözüyle bakıyorum.

Galiba demek istediğimi tam anlatamadım, enflasyonu olan para birimine sahibiz ve 10 ay önceki ödediğin para ile 10 ay sonraki ödediğin para bir olmuyor. Zam geleceğinin ya da gelmeyeceğinin garantisi de yok.

NetSpeed herhangi bir zam yapacak mı? Mutlaka yapacaktır diyorlar ama 250 kadar olacağını sanmam ilk alternatiflerden biri NetSpeed birkaç gün piyasayı yoklayıp değiştireceğim muhtemelen.

İndirim kodu ne kadar indirim sağlıyor?

Çok haklısınız zaten bir ürüne yapılan zam maksimum 1 hafta medyada kalıyor. Ama şahsen benim bu kadar savuracak değersiz param yok. Aradaki farkı ödeyeceğime yeni bir sağlayıcıya geçiş yapacağım.
Ben bu çakallığın kitabını yazanlardan olan TurkNet'ten bu yaz ayrıldım. Öyle çakallar ki geçen yaz ilk zam yaptıklarında bir daha zam yapmayacağız demişlerdi ve sadece iki ay sonra tekrar zam yapmışlardı, o zamdan sonra direkt ayrıldım zaten.

Buradan bir arkadaşın davet kodu ile NetSpeed'e geçiş sağladım, sağ olsunlar ilgilendiler 2-3 güne geçişim sağlandı. (O süre zarfında internet kullanımına devam ediyorsun.)

Şu anda 100 Mbps VDSL Ultimate paketini kullanmaktayım. Benden sonra bir arkadaşımda ISS arayışındaydı davet kodumu verdim o da geçiş sağladı. Fatura ödemelerim de şu şekilde;

fatra1.png

fatura2.png

Ben 1000 paketini kullanmıyorum onlara farklı fiyatlar uygulanıyor diye biliyorum. Normal altyapı kullanıcıları için 249 diyebiliriz ister 30 mbps ister 55 mbps :)

Ben bu çakallığın kitabını yazanlardan olan TurkNet'ten bu yaz ayrıldım. Öyle çakallar ki geçen yaz ilk zam yaptıklarında bir daha zam yapmayacağız demişlerdi ve sadece iki ay sonra tekrar zam yapmışlardı, o zamdan sonra direkt ayrıldım zaten.

Buradan bir arkadaşın davet kodu ile NetSpeed'e geçiş sağladım, sağ olsunlar ilgilendiler 2-3 güne geçişim sağlandı. (O süre zarfında internet kullanımına devam ediyorsun.)

Şu anda 100 Mbps VDSL Ultimate paketini kullanmaktayım. Benden sonra bir arkadaşımda ISS arayışındaydı davet kodumu verdim o da geçiş sağladı. Fatura ödemelerim de şu şekilde;

Eki Görüntüle 1639445

Eki Görüntüle 1639446
NetSpeed kısmına kayacağım gibi görünüyor görüşleriniz için teşekkür ederim dostlar.

Ben 1000 paketini kullanmıyorum onlara farklı fiyatlar uygulanıyor diye biliyorum. Normal altyapı kullanıcıları için 249 diyebiliriz ister 30 Mbps ister 55 Mbps :)

Çok saçma, sizin gibi daha düşük hızlarda kalan kullanıcılara daha uygun yaklaşması lazım, herkes 1000MBPS hızlarını göremiyor sonuçta.

Sonuç olarak 100 TL ve üstü zam söz konusu, neye göre belirlendi bunu insanlara açıklarlarsa sevinirim. Patronun kedisi klavye üzerinde geziyor olabilir.

Geri
Yukarı