TurkNet 249 TL zam sonrası ISS önerisi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Galiba 2. konuyu açıyorum şu an ama aktif görüşlerinizi almak istiyorum. 55 Mbps internete 250 TL ödemek kadar saçma bir durum olamaz. Biraz daha piyasayı takip edeceğim ama diğer firmaların bu kadar yukarıyı göreceğini asla düşünmüyorum.

TurkNet sizce geri adım atar mı? Yoksa zam için kararlı olarak devam ederler mi? Neredeyse 100 TL kadar bir zam yapıldı yaklaşık 3/1 kişiye denk geliyor müşterilerinin 3/1 kadarını kaybetseler bile aynı parayı çıkarmaya devam edecekler.

TurkNet sizce geri adım atar mı?

Atmaz, sanmıyorum. Zamanında verdikleri sözü tutmadılar, onun da bir şekilde üstü kapatıldı. Bir süre zam konuşulur ve sonra unutulur.

Atmaz, sanmıyorum. Zamanında verdikleri sözü tutmadılar, onun da bir şekilde üstü kapatıldı. Bir süre zam konuşulur ve sonra unutulur.
Unutmak kolay mı bilemiyorum resmen 2'ye katlayarak devam ediyorlar bu şekilde giderse ilerleyen zamlarda korkunç rakamlar göreceğiz galiba.

Netspeed 72 Mbps paket kullanıyorum hız ping kopma sorunu yaşamadım. 150 TL civarı ödüyorum.
1674239690226.png

@NoobEller hocam bu mesajımı favorileyin, muhtemelen dediğim olacak. Bir süre forumlarda ve sosyal medyada zam haberi konuşulacak. Sonrasında da unutulacak ve herkes işine kaldığı yerden devam edecek. Benim düşünceme göre de GigaFiber kullanıcıları dışında da kullanıcılarının kalacağını düşünmüyorum. Başta tek fiyat politikası yanlış zaten. 8 Mbps hız alan adam neden 249 TL ödesin?

Netspeed 72 Mbps paket kullanıyorum hız ping kopma sorunu yaşamadım. 150 TL civarı ödüyorum. Eki Görüntüle 1639424
NetSpeed herhangi bir zam yapacak mı? Mutlaka yapacaktır diyorlar ama 250 kadar olacağını sanmam ilk alternatiflerden biri NetSpeed birkaç gün piyasayı yoklayıp değiştireceğim muhtemelen.

İndirim kodu ne kadar indirim sağlıyor?
@NoobEller hocam bu mesajımı favorileyin, muhtemelen dediğim olacak. Bir süre forumlarda ve sosyal medyada zam haberi konuşulacak. Sonrasında da unutulacak ve herkes işine kaldığı yerden devam edecek. Benim düşünceme göre de GigaFiber kullanıcıları dışında da kullanıcılarının kalacağını düşünmüyorum. Başta tek fiyat politikası yanlış zaten. 8 Mbps hız alan adam neden 249 TL ödesin?
Çok haklısınız zaten bir ürüne yapılan zam maksimum 1 hafta medyada kalıyor. Ama şahsen benim bu kadar savuracak değersiz param yok. Aradaki farkı ödeyeceğime yeni bir sağlayıcıya geçiş yapacağım.

Yanlış bilmiyorsam bir de 10 aylık parasını peşin ödeyin, gelecek zamlardan etkilenmeyin muhabbeti de var. Para günden güne değerini kaybediyorken neden tek bir İSS'ye bağlı kalayım yahu? Hiç mantıklı gelmiyor, belki sonradan İSS'yi beğenmeyip değiştirmek isteyeceğim. Neden zorla parası peşin tahsil edilmeye çalışılıyor? Anlamadığım şeylerden birisidir.

Geri
Yukarı