TurkNet 249 TL zam sonrası ISS önerisi

Zortnet'i "2023'e kadar zam yok" dedikleri halde, zam yaptıkları an bıraktım. Millenicom'a geçtim, bin pişman oldum. Kapatıyorum kardeşim interneti dedim, aboneliğimi iptal ettirdim. Zortnet'e mecbur geri döndüm. O dönem inanılmaz kopmalar yaşıyordum ve karşımda muhatap olabileceğim, işini bilen biri yoktu. Sitelerinde destek birimi var, akşam yazıyorum sabah cevap veriyorlar :D onu da kapattım, Netspeed'e başvurdum. Şu an hala kullanıyorum ve memnunum.

Netspeed önerme sebeplerim şunlardır:

1- müşteri desteği anlamında diğer tecrübe ettiğim firmalara kıyasla çok iyi. Telefonla arayınca karşıma İNSAN çıkıyor ve derdimi anlatabiliyorum.

2- bana sağladığı VDSL hız gayet iyi.

3- fiyatı "zortnet'e göre" uygun.

Zortnet'i "2023'e kadar zam yok" dedikleri halde, zam yaptıkları an bıraktım. Millenicom'a geçtim, bin pişman oldum. Kapatıyorum kardeşim interneti dedim, aboneliğimi iptal ettirdim. Zortnet'e mecbur geri döndüm. O dönem inanılmaz kopmalar yaşıyordum ve karşımda muhatap olabileceğim, işini bilen biri yoktu. Sitelerinde destek birimi var, akşam yazıyorum sabah cevap veriyorlar :D onu da kapattım, Netspeed'e başvurdum. Şu an hala kullanıyorum ve memnunum.

Netspeed önerme sebeplerim şunlardır:

1- müşteri desteği anlamında diğer tecrübe ettiğim firmalara kıyasla çok iyi. Telefonla arayınca karşıma İNSAN çıkıyor ve derdimi anlatabiliyorum.

2- bana sağladığı VDSL hız gayet iyi.

3- fiyatı "zortnet'e göre" uygun.
Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum ama onun da zamlanmayacağının garantisi var mı? 250 lira fazla geldi açıkçası. Bir de stabilite sorunu yaşar mıyım kopmalar vesaire olur mu? Turknet'ten şu yeni fiyatı hariç memnunum.

Evime henüz 3-5 gün önce fiber gelmesinden sonra bu haber ile üzüldüm açıkçası. Turknet yerine Netspeed ile devam etmeyi düşünüyorum. Kullanıcı deneyimi olumlu gibi duruyor gördüğüm kadarıyla. Davet kodu olan birisi varsa paylaşabilir.

Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum ama onun da zamlanmayacağının garantisi var mı? 250 lira fazla geldi açıkçası. Bir de stabilite sorunu yaşar mıyım kopmalar vesaire olur mu? TurkNet'ten şu yeni fiyatı hariç memnunum.
1- Zam yapacaktır fakat TurkNet kadar fazla yapacağını düşünmüyorum. Biraz daha tanınırlığı az bir firma bu yüzden düşük fiyatı reklam amaçlı kullanabilirler.

2- Netspeed kullanırken hiç kopma yaşamadım. 3 kez ping problemim vardı, aradım direkt cevap verdiler ve 15-20 dakika içerisinde sorunu çözüp konuşmayı bitirdiler. Eğer altyapın sağlamsa, ISS değiştirebilirsin. TurkNet kullanırken ne hız alıyorsan, aynı hızı geçtiğin ISS'te de alabilirsin.

Evime henüz 3-5 gün önce fiber gelmesinden sonra bu haber ile üzüldüm açıkçası. Turknet yerine Netspeed ile devam etmeyi düşünüyorum. Kullanıcı deneyimi olumlu gibi duruyor gördüğüm kadarıyla. Davet kodu olan birisi varsa paylaşabilir.
10YDKI Bu kodu kullanabilirsiniz.

Comnet hakkında ne düşünüyorsunuz? Aylık 140TL gibi bir ücretlendirmesi mevcut. 6 aylık ödeme planı sözüne 125TL sanırım. Kullanan veya öneren var mı?

Gigafiber geldiği için Netspeed den ayrıldım 8 ay boyunca kullandım pubg de arada paket kaybı oluyordu onun dışında güzel firma bence Netspeed en iyi seçim olacak burda.

Geri adım atmayı bırak, 1 hafta sonra az zam yapmışız diye 279 TL'ye bile çıkartabilirler. Zaten taahhütsüz diye diye kullanıcı dostuymuş gibi lanse edip aslında kendilerine "biz zam yaparız isteyen çıksın gitsin imajı veriyorlar." 4-5 ay sonra haziran gibi yeni bir zam geleceğine %100 gözüyle bakıyorum.

Fiyatı 170 TL olunca ayrılmıştım zaten, şimdi 2. zammı yaptılar ben hala poyraznet de 105 TL'den devam ediyorum hatalarını anlarlar ama onlar için geç olur.

Comnet hakkında ne düşünüyorsunuz? Aylık 140TL gibi bir ücretlendirmesi mevcut. 6 aylık ödeme planı sözüne 125TL sanırım. Kullanan veya öneren var mı?
Arkadaşım Ankara'da kullanıyor. Aylık ödeme yapıyor toplu almadı. Müşteri desteği pek iyi değil. Altyapınıza güveniyorsanız, fazla sorun yaşamıyorsanız önerebilirim.

@demircay Henüz fiber geleli 3-5 gün oldu. Pek deneyimleme fırsatım olmadı fakat değerler gayet iyi. Zaten Türk Telekom altyapısı kullanıyor iki firmada. Durduk yere kesilmeler vb. durumlar yaşanmayacaksa geçmeyi düşünüyorum. Önce 1 aylık deneyim sağlar, ardından 6 aylık planı alırım...

Poyraz Net nasıl bir sağlayıcı? Ne zaman piyasaya çıktılar ismi pek güven vermiyor ama fiyatları sudan ucuz.

@demircay Henüz fiber geleli 3-5 gün oldu. Pek deneyimleme fırsatım olmadı fakat değerler gayet iyi. Zaten Türk Telekom altyapısı kullanıyor iki firmada. Durduk yere kesilmeler vb. durumlar yaşanmayacaksa geçmeyi düşünüyorum. Önce 1 aylık deneyim sağlar, ardından 6 aylık planı alırım...
Bizim mahallemize 1 sene önce turuncu kablolar çekildi ama fiber diye ne haber geldi ne bir şey. Acaba süreci hızlandırmak için bir yerlere başvurabilir miyiz.

Geri
Yukarı