TurkNet güvenilir midir?

yaxi1 arkadaşın dediği doğru çok fazla bir şey eklemiyorlar. Bir de türk telekom vs. çok düşük hız verirken türknet 40 ın üstünde hız veriyor ve çok memnunum.

Çok garip gerçekten, yeni şifre isteyin şifremi unuttum diyerek. :(

4 oldu şifre istiyorum. Tekrar denedim ama bu sefer de tek seferlik şifre gelmedi :). TurkNet'e sağ salim geçebilirsem bu sorunları destek bölümünde söyleyeceğim de belki bir sorun vardır da çözerler. Kafayı yemek üzereyim. Sakin kalmak için biraz uğraşmamaya karar verdim. Biraz zaman geçsin de sonra tekrar deneyeceğim yoksa kafayı yerim.

4 oldu şifre istiyorum. Tekrar denedim ama bu sefer de tek seferlik şifre gelmedi :). TurkNet'e sağ salim geçebilirsem bu sorunları destek bölümünde söyleyeceğim de belki bir sorun vardır da çözerler. Kafayı yemek üzereyim. Sakin kalmak için biraz uğraşmamaya karar verdim. Biraz zaman geçsin de sonra tekrar deneyeceğim yoksa kafayı yerim.

Sorunu çözdüm arkadaşalar. Aşırı derecede güvenli bir şifre yaptığım için oluyormuş. Kolay ve kısa bir tane yapınca sorun çözüldü.
Türknet güvenirliği ile tüm çekincelerimi hallettim. Konuda yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı