TurkNet vs Netspeed vs Millenicom

Netspeed'de düşük bufferbloat değeri alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1436723

Benimkinden düşük değil? Bufferbloat da.

TurkNet'in evrak süreci berbat ama internet hızı iyi. Millenicom bayağı kötü kendim kullanıyorum internet hızı stabil değil. Millenicom'a geçme neye geçersen geç.

Speedtest ve hat değer ve altyapı testinizi atınız yardımcı olayım.

Bayağı saçmaymış ya. Herkes farklı farklı övüp gömüyorlar daha da aklım karıştı.

Ben Netspeed TurkNet Millenicom Türk Telekom kullandım ve Millenicom Türk Telekom abonesi olarak Türk Telekom'dan bile iyi Millenicom. Testime bakın buradaki yorum yapanların testi dahi yok bir de ben 2016'dan beri tahhüütlüyüm Millenicom da ve bu değerleri alıyorum benden daha iyi alan var ise göstersin öneri yapanlar.

Ben Netspeed TurkNet Millenicom Türk Telekom kullandım ve Millenicom Türk Telekom abonesi olarak Türk Telekom'dan bile iyi Millenicom. Testime bakın buradaki yorum yapanların testi dahi yok bir de ben 2016'dan beri tahhüütlüyüm Millenicom da ve bu değerleri alıyorum benden daha iyi alan var ise göstersin öneri yapanlar.

Paylaştığım resme dikkatli bakarsan bütün teslerden geçtiğini görürdün.

Paylaştığım resme dikkatli bakarsan bütün teslerden geçtiğini görürdün.

Testleri geçmek önemli değil aslında hız yüksek ise bende geçerim bufferbloat da hızlar 5-15Mbps düşüş rahat oluyor zaten zorlamak için önemli olan download upload bufferbloat değeri bende 0ms sende değil ama 2imizin arasında fark var. Şehir neresi tracert vie.valve.net atar mısınız veya oyun ici ping en doğrusunu gosterir.

Türk Telekom'dan bile iyi derken? Türk Telekom zaten kötü. :D

Testleri geçmek önemli değil aslında hız yüksek ise bende geçerim bufferbloat da hızlar 5-15Mbps düşüş rahat oluyor zaten zorlamak için önemli olan download upload bufferbloat değeri bende 0ms sende değil ama 2imizin arasında fark var. Şehir neresi tracert vie.valve.net atar mısınız veya oyun ici ping en doğrusunu gosterir.

Vie valve test sonucu.jpg

Tracert sonuçlarına bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı