TurkNet'e Geçmek

TuruncuBey

Kilopat
Daha fazla  
Kısa zaman sonra taahhütüm bitecek ve TürkNet'e geçmeyi planlıyorum. Güncel olarak kullanıp artı ve eksilerini yazabilecek olan varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artısı akk ve taahütü yok, eksisi müşteri hizmetleri berbat. Müşteri hizmetlerinin eline kalırsan vay haline. Aynı arzayı bazılarına bir günde çözerken bazırlarına bir ayda çözemiyorlar.

Son düzenleme:
İnternet hızını sorgulamalısın. Ona göre geçiş yap.

Fiber İnternet Altyapı Nerede ve Sorgulama | Millenicom
Buradan hız sorgulama yap, alacağın hız ve tesisatın iyi ise hiç düşünmeden Netspeed'e geç. 58 TL 100 Mbps'ye kadar 200 GB AKK ama AKK sonrası hız 24 Mbps. Ama alacağız ADSL veya VDSL 50'ye kadar gibi rakamlar ise TürkNet geç. Benim alt yapım çok iyi ve şimdiye kadar TürkNet'ten memnunum. 35 Mbps AKK'siz kullanıyorum. Hattın ADSL destekliyorsa eğer TürkNet'e geçeceğine aynı tarife Netspeed'te 49 TL.

Eğer altyapı varsa Turkcell Superonline'a geçmeni tavsiye ederim. Müşteri hizmetleri olsun, internet kesintilerinin az olması olsun. Kendim kullandığım için biliyorum bence çok başarılılar, ben memnunum en azından.

Arkadaş müşteri hizmetleri berbat yazmış, hatası var düzelteyim hemen.

Berbat denilecek bir müşteri hizmetleri yok. Çünkü çağrı merkezi yok :)

Netspeed iyi diyorlar şu sıralar. Riske girmeyeyim diyorsan Türk Telekom VDSL tarifeleri şu an en uygunu. Hem de TT müşterisi olarak sorunların daha hızlı çözülür.

16mb bir hız söz konusu bulunduğum yerde arkadaşlar ayrıca ev telefonu kullanıcısıyım.1000 dakika+16mbps 59 tl çok uygun geldi gözüme.

Netspeed 16 Mbps hız AKK yok 49 TL ama içinde telefon yok tabii. TürkNet ben telefon kullanmıyorum ama dedikleri 1000 dakika her yöne konuşma var. Bazı ülkeler dahil ama her konuşma 60 dakika ile sınırlı. 60 dakika konuşup kapatman lazım, sonra tekrar ararsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı