TurkNet'e Geçmek

1.png 2.png

Sağolun Doktor Bey :D. Neyse bu problem hallolduğuna göre artık başka problemlerle uğraşabilirim :D. Tekrardan yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Fatura gelmedi hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca internet tekrar gitti. Beş gün oldu. Online işlemler merkezinde santaralin değiştiğini görüyorum ve 16 mbps'ye kadar desteklerken şimdi adres sorguladığımda 35 mbps'ye kadar destekliyor. Onlardan kaynaklı büyük ihtimalle kesinti ama her seferinde bina içinden kaynaklı deyip kestirip atıyorlar. Şu işlerden anlayan birini de bulamadım. Bakalım bir iki tanıdıktan haber bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Cleante Herhangi bir teknik servis gelip bakamaz mı acaba? Var mı böyle bir hizmet? Mesela ttnet'i arasam bakarlar mı parasıyla? Bir ayda toplasan anca on gün kullanabildim interneti. Şimdi tekrar gitti.
@Cleante hocam faturaları yatırdım ben sen de bu ay son ödeme tarihinden önce yatırdıysan fatura gelmicek bu ay. Ben bi hayrını göremedim gerçi altyapı ve sokaktaki kutu yenilendiğinden beri internet yok. Aboneliğimi iptal ettiricem. En azından sana bi hayrı olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı