TV box tavsiyesi

IGuard

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konularda fazla bilgim yok. Bizim evde bir televizyon var basitinden 49 inç ekran. TV box cihazını gördüm. Sanırım alınca bir sürü özellik kazandırıyormuş. Netflix, YouTube, Google vb. şeyler. Bizde almaya karar verdik. Ama almadan önce bir danışayım dedim.

Bizim TV Full HD fakat 4K ve Full HD TV box fiyatlarına baktığımda aynı olduğunu gördüm 4K TV box alırsam sorun olur mu yoksa desteklemezmi Full HD TV de.

Bütçe 1500TL.

Arkadaşlar bu konularda fazla bilgim yok. Bizim evde bir televizyon var basitinden 49 inç ekran. TV box cihazını gördüm. Sanırım alınca bir sürü özellik kazandırıyormuş. Netflix, YouTube, Google vb. şeyler. Bizde almaya karar verdik. Ama almadan önce bir danışayım dedim.

Bizim TV Full HD fakat 4K ve Full HD TV box fiyatlarına baktığımda aynı olduğunu gördüm 4K TV box alırsam sorun olur mu yoksa desteklemezmi Full HD TV de.

Bütçe 1500TL.

Bizim TV de Full HD, 4K Xiaomi Mi Box aldık bir sıkıntı çıkmadı çok iyi görüntü veriyor. Bu arada bizim kanalların kalitesizliğinden midir bilmiyorum ama TV'nin görüntü kalitesi eskisine göre bayağı bir güzelleşti çok daha net görüntü veriyor. Kısaca Xiaomi Mi Box tavsiye ederim.

Bizim TV de Full HD, 4K Xiaomi Mi Box aldık bir sıkıntı çıkmadı çok iyi görüntü veriyor. Bu arada bizim kanalların kalitesizliğinden midir bilmiyorum ama TV'nin görüntü kalitesi eskisine göre bayağı bir güzelleşti çok daha net görüntü veriyor. Kısaca Xiaomi Mi Box tavsiye ederim.

Hocam Xiaomi Mi Box da çok şikâyet var ve hiç tavsiye edilmiyor
Siz nasıl hala kulanıyorsunuz. Kesinlikle hiçbir fikrîm yok

İyi kaliteli bir şey arıyorsan Xiaomi Mi Box öneririm ben de. Aynısından var bende TV 4K olsun ya da olmasın isterse tüplü TV'ye SCART dönüştürücüsü varsa tak yine de çalışır, yeter ki dönüştürme aparatı olsun. (Her TV de çalışır yani.) Ama daha ucuza F/P ürünü varsa arkadaşlar yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam Xiaomi Mi Box da çok şikâyet var ve hiç tavsiye edilmiyor.
Siz nasıl hala kulanıyorsunuz. Kesinlikle hiçbir fikrîm yok.

Hocam vallaha hiçbir sıkıntı yok 1 yıla yakındır sorunsuz kullanıyorum. İnternet çekim gücü vb. hepsi çok iyi memnun olmadığım bir konu yok. Sadece keşke ses ile yazma özelliği her yerde çalışsaydı diyorum kumanda ile yazmaya üşeniyorum bazen.

Hocam Xiaomi Mi Box da çok şikâyet var ve hiç tavsiye edilmiyor
Siz nasıl hala kulanıyorsunuz. Kesinlikle hiçbir fikrîm yok
Ben de kullanıyorum hiç sıkıntısını görmedim, ilk çıktığı zamanlarda 500 tl ye almıştım kaç sene oldu tek bir arıza vermedi. Şikayet edilen büyük ihtimal daha küçük model olan Mi Stick'tir bence

Ben de kullanıyorum hiç sıkıntısını görmedim, ilk çıktığı zamanlarda 500 TL'ye almıştım kaç sene oldu tek bir arıza vermedi. Şikayet edilen büyük ihtimal daha küçük model olan Mi Stick'tir bence.

Biraz daha araştırmam gerekecek fakat her halukarda fiyat bile tuzlu 1700 TL.

Hocam vallaha hiçbir sıkıntı yok 1 yıla yakındır sorunsuz kullanıyorum. İnternet çekim gücü vb. hepsi çok iyi memnun olmadığım bir konu yok. Sadece keşke ses ile yazma özelliği her yerde çalışsaydı diyorum kumanda ile yazmaya üşeniyorum bazen.
Bunun için wi fi klavyeler var.

bu sadece örnek, böyle bişey alabilirsiniz. Bundan da zamanında A101 den almıştım 40 lira civarıydı, sadece sesli komut özelliği yok bunda.

Bütçe 1500TL.
Xiaomi markalı herhangi bi' Box alabilirsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı