Ülkemizde sapıklar neden bu kadar fazla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her şey aileden başlıyor. Edep, ahlak öğretilmezse. Ne deseniz boş. Eğitimsizlilikmi dersiniz azgınmı orasını siz karar verin.

Son zamanlarda çok arttı bu sapıklık vakaları. Bugün 3 ayrı çıplak gezme vakası gördüm internette. Sanki sihirli bir el insanlara böyle şeyler yaptırıyor.

Cinsellik temel ihtiyaç olmasına rağmen Türkiye'de kolay erişilemeyen bir şey, eh ülkeye gelen milyonlarcası da aynı yapıda olduğundan doğal olarak her dişi potansiyel hedef oluyor.

Sebep sonuç ilişkisi.

O konuda doğrusunuz hocam, ama bu suçlara verilen cezaların arttırılması gerekmiyor mu sizce de?

Oyuna giriyorum sapıklar var, otobüse biniyorum, sokağa çıkıyorum yine sapıklar var. Canıma tak etti. Sokakta öyle yürüyorsun dönüp sana bakıyorlar, laf atıyorlar vs. siz de bu durumları yaşadınız mı? Ülkemizde bu konularda yeterli bilinç var mı?
Her şey aile eğitiminde bitiyor, ve şansa bakın ki ülkemizde aileler erkek çocuklarını her şeyi yapmaya özgürmüş gibi yetiştiriyor.

Oğluna sen aslansın, yok sen şöyle yakışıklısın böyle güzelsin, erkeksin tabi yapacaksın gibi kelimeler kullanan ailelerden çıkar genelde sapıklar.

Yani, şahsen kendim iyi ki öyle bir ailede yetişmedim. Ben yetişmemiş olsam da ülkede erkeklerin %40 civarı öyle ailelerde yetişiyor yani çok normal..

Oyuna giriyorum sapıklar var, otobüse biniyorum, sokağa çıkıyorum yine sapıklar var. Canıma tak etti. Sokakta öyle yürüyorsun dönüp sana bakıyorlar, laf atıyorlar vs. siz de bu durumları yaşadınız mı? Ülkemizde bu konularda yeterli bilinç var mı?
Haklısın, çoğu kişi eğitimsiz ve oturma organıyla hareket ettiği için böyle oluyor.

Cinsellik temel ihtiyaç olmasına rağmen Türkiye'de kolay erişilemeyen bir şey, eh ülkeye gelen milyonlarcası da aynı yapıda olduğundan doğal olarak her dişi potansiyel hedef oluyor.

Sebep sonuç ilişkisi.
Aynen öyle. Bir şeyi ne kadar baskılarsanız ona olan talep artar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı