Ülkemizde sapıklar neden bu kadar fazla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
He he herkes sana bakıyor. Kendinizi güzel zannediyorsunuz. Ülkede ruslar var, ruslar varken insanlar size niye baksın. Çokk güzelimmmm herkes bana bakıyoo.
"Herkes bana bakıyor" demedim efendim. Anladığım kadarıyla Ruslarla ve benle bir alıp veremediğiniz var. Sizi kendi cahilliğinize bırakıyorum çünkü durumu size anlatamam. saygılar. (Ayrıca, lütfen Türkçeyi düzgün kullanıp saygılı olun.)

Celal hoca sebebini gayet kısa ve öz açıklamış.

Celal bey boş eleştiri yapıyor hiç bir şeye bir katkısı yok zaten bunun hitap edip anlayacağı kitle bunları bilip kendisini korumaya çalışıyor

"Herkes bana bakıyor" demedim efendim. Anladığım kadarıyla Ruslarla ve benimle bir alıp veremediğiniz var. Sizi kendi cahilliğinize bırakıyorum çünkü durumu size anlatamam. Saygılar. (ayrıca, lütfen Türkçeyi düzgün kullanıp saygılı olun.)

Genç biri ya da dalga geçip stres atmaya gelmiş gibi.

Onun sana baktığını söylüyorsan o zaman demek ki sende ona bakıyorsunuz, adamda rahatsız oluyor belki.
Birinin kendinize baktığını anlamak için ona odaklanmanız gerekmiyor.
1 ila 5 saniye arasında rahatsız olmazsın da sürekli adam yüzüne melül melül bakıyorsa bir sorun olduğunu anlarsın.
Anladım. Ben yine de yüze bakmanın taciz olarak değerlendirilmesini mantıklı bulmuyorum. Zaten yüze uzun süre bakılması suç değil.

!ÖNEMLİ UYARI!
Arkadaşlar, lütfen dini kullanıp ayrı tartışmalara girmeyelim. Ben bu konuyu tacize uğrayanlar ve sapıklara sinir olanların dertleşmesi için açtım. Bu tarz durumlar için farklı konular açabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı bu uyarıyı dikkate alarak yapınız. Saygılar...

Birinin kendinize baktığını anlamak için ona odaklanmanız gerekmiyor.

Anladım. Ben yine de yüze bakmanın taciz olarak değerlendirilmesini mantıklı bulmuyorum. Zaten yüze uzun süre bakılması suç değil.
Mimikler insanın kontrol etmesi için en zor şey imiş herkes bakabildiği gibi rahatsızda olabilir biraz kişisele kaçıyor bu konu siz tınlamazsınız öbürünün içi kalkar

!önemli uyarı!
Arkadaşlar, lütfen dini kullanıp ayrı tartışmalara girmeyelim. Ben bu konuyu tacize uğrayanlar ve sapıklara sinir olanların dertleşmesi için açtım. Bu tarz durumlar için farklı konular açabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı bu uyarıyı dikkate alarak yapınız. Saygılar...

Üzgünüm ama dinin yanlış yorumlanıp din adında dinsiz yaşayanlar yüzünden bunu görmekteyiz benim görüşüm ile İslam'ı doğru düzgün yaşayabilseydik böyle bir sorunumuz asla olmazdı insan oğlu her zaman sapıtmış felaketler doğru yolda olan azınlığı korur gerisi süpürülür gider elbet sonunda kurtuluş vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı