Ürünü alınca fiyatı düştü, ne yapmalıyım?

PPrens

Hectopat
Arkadaşlar bugün 770 liraya aldığım ürünün ben satın aldıktan 1-2 saat sonra fiyatı 690 liraya düştü. Kargo 2 gün içinde gelecek, siz olsaydınız ne yapardınız? Satıcıyla bu durumu görüşüp iade işlemi gibi gösterip iki tarafta uğraşmadan bu işi halletmesini istesem abes mi olur? Fikirlerinizi bekliyorum.

Kargo verildiyse illa sana ulaşması gerek. Şimdi iade işlemlerini başlat sana kod verecekler o kodla tekrar kargoya götürüp yollayacaksın ya da gelen görevliye iade ettiğini söyleyip kodu göster.

Kargocu gelince ona yanlış ürünü sipariş ettiğini söyle ve tutanak tuttur. Kutuyu hiç açmadığın için iade yapmak zorundalar. Paranı alınca da tekrar sipariş verebilirsin.

Arkadaşlar bugün 770 liraya aldığım ürünün ben satın aldıktan 1-2 saat sonra fiyatı 690 liraya düştü. Kargo 2 gün içinde gelecek, siz olsaydınız ne yapardınız? Satıcıyla bu durumu görüşüp iade işlemi gibi gösterip iki tarafta uğraşmadan bu işi halletmesini istesem abes mi olur? Fikirlerinizi bekliyorum.

Ürüne hiç dokunmayın. Direkt kodu alıp iade edin. Sebep isterse de beğenmedim deyin. Nasıl olsa 14 gün iade hakkınız var. Yani satıcıyla fiyattan sebep iade talep ettiğinizi belirtmeyin.

Merhaba, eğer 690 TL'niz daha varsa aileden başka birisi adına sipariş verin. 770 TL'den satın aldığınız ürünü teslim almayın. Böylelikle indirimide kaçırmış olmazsınız çünkü iade işlemleri bazen uzayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı