Valorant vs CS:GO

Sadece benim görüşüm ama Valorant cidden güzel gelmiyor. Silahlar mekanikler filan sevemiyorum. En sevmediğim özelliklerden biri silahların değersiz oluşu. Oyunda belli başlı silahlar var onlar dışında başka silah satın alınmıyor. CS:GO gibi bir oyunda oyunu öğrenmek için en az 300-400 saat gerekirken, Valorant içinde 100 saat ile bu çok çabuk elde edilebiliyor.

Saçma karakterler ve güçleri hiç hoşuma gitmemişti. Ben Valorant'da ne kadar çok oynarsan o kadar çok karakter kilidi açarsın mantığını sevemedim. İlk başlarda kendime göre karakteri seçtim. Sonradan ise bazı karakterlerin sadece kolay yetenekler ile neredeyse bütün canımı götürdüğünü gördüm. Tabi bende o karakteri almak istedim ama işte, 2 karakteri de seçmiştim.

Rank sistemi ne kadar süründürebilirsek süründürelim tarzında oluşturulmuş gibi. Pek hoşuma gitmedi.

Hile sistemi: CS:GO için iyi diyemem ama bir süre sonra hileler azalıyor. Faceit gibi alternatiflerde var. Valorant ilk çıktığı zamanlarda hile sistemi çoğu farklı şekilde hatalar veriyordu. Buna bir şey diyemem ama herhalde güncellemelerden sonra gitti.

Not: Bunlar benim oynadığım zamandaydı, şuan oynamıyorum. Eğer değiştiyse bile yeniden oynamayı düşünmüyorum. Zamanında çok fazla oynadığım Fortnite grafiklerini anımsatıyor.

Hocam bir de Valorant CS:GO'ya göre gerçekten bayağı kolay oyun bunu profesyonellerden anlayabiliriz. Mesela Xantaresin belki 15-16 k saati vardır CS:GO'da ama Valorant'ta Xantares haline gelmek isteyen birine 4-5 k saat yeter.

Siz şimdi Fortnite'a da çizgi film dersiniz.
Düşünceniz yanlış. Fortnite ve CS:GO çok farklı. Silhalr eşyalr şunlar bunlar vb. Ancak Valorant CS:GO'nun tıpatıp aynısı. Birazcık LOL mantığı kullanılmış. Yoksa silahların sadece adları değiştirilmiş.
Ben CS:GO'da çok hile var diyorlar o yüzden başlamadım, hala öyle mi bilmiyorum.
Yok kardeşim ya. Bende rastlamadım hiç epeydir oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı