Valorant vs CS:GO

benim için bu versusu her zaman cs go kazanır. hem nostaljik bir bağlılık var hem daha gerçekçi. rekabetçi modunda daha takım oyunu ağırlıklı, stratejik oynamak gerekiyor. valorant bana wolfteam'i anımsatıyor, fanatik arkadaşlar kızmasın.

@Akeee e-sporcular için kesinlikle CS:GO ama bizim gibi oyuncular çok zorluk çekiyor, 5 sene CS oynadıktan sonra Valorant geçtim Source 2 gelmeden bir daha CS oynamam gibi gözüküyor.

Arkadaşlar toxic olayına çöözüm yok. İki oyunda da geliyor ve ben cidden soğudum bu olaydan. CS'de ruslar gelmesin diye dua ediyorum, Valorant'da ise troller. Ama sanırım Valorant'da plat ve üstünde yokmuş öyle toxiclik pek.

@Akeee e-sporcular için kesinlikle CS:GO ama bizim gibi oyuncular çok zorluk çekiyor, 5 sene CS oynadıktan sonra Valorant geçtim Source 2 gelmeden bir daha CS oynamam gibi gözüküyor.

Ben cihazıma Valorant kurulmasın diye Secure Boot kapatmış insanım :D

Biraz önce CS:GO maçım bitsin diye dua ettim Ruslar troller İngilizce konuşmuyorlar ing konuşun deyince sövüp takımdan atıyorlar ama Valorant'ta oyle değil yabancı serverlerde takılıyorum genelde.

Ayrıca Valorant'ta en azından info veriyorlar CS:GO'da ki Ruslar gibi bağırıp çağıran veletler yok ha ama Valorant TR oynuyorsanız CS:GO'da ki Ruslardan daha beter bizimkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı