Valorant'da Son Günlerde Kötü Oynuyorum

Dostum bu nasıl bir konu, böyle bir konumu olur nasıl bir yardım edebiliriz.
Bol bol antrenman yap başka bir açıklaması olamaz çünkü.
Kafana bir şey takılmış, korkun var, tedirginsin, dertlerin var bu yüzünden.

Konunun saçmalığına bak yahu. Çok iyi oynadığını düşünüyorsan niye Valorant oynuyorsun? Son günlerde kötü değilsin bence. Aksine hep kötüydün 1-2 sefer tesadüfi olarak 30 kill aldın.

Arkadaşlar adam yardım almak için konu açmış siz saçma diyip yorum yapın diye değil. Varsa bildiğiniz şeyler antrenman, ekipman, strateji gibi şeyler söyleyin. Az yardımcı olun.

Arkadaşlar adam yardım almak için konu açmış siz saçma diyip yorum yapın diye değil. Varsa bildiğiniz şeyler antrenman, ekipman, strateji gibi şeyler söyleyin. Az yardımcı olun.
Doğru konuşan insanların ellerini öpesim geliyor.
Konunun saçmalığına bak yahu. Çok iyi oynadığını düşünüyorsan niye Valorant oynuyorsun? Son günlerde kötü değilsin bence. Aksine hep kötüydün 1-2 sefer tesadüfi olarak 30 kill aldın.
Saçma buluyorsanız yorum yapmamak daha basit. Konu saçma yazmak daha saçma :D

Alt tarafı oyun bu. Atom parçalamıyorsunuz.
Forum burası. Herkesin kendi bir sorunu kendi bir sorusu, kendi bir derdi var. Kiminin derdi hastalığı olur kiminin de en büyük derdi kötü oynamak. Her türden insan var burda. Eğer insanların sorularını saçma buluyorsanız hiç o konuya girmemek ya da cevap yazmamak daha mantıklı. Sizin gibi düşünen insanlar olduğu gibi yardımcı olmaya çalışan insanlarda var. Sadece sebebi ne olabilir diye kendimce sormak istedim. Saçmaysa size saçma :)

Kanka adam ölümsüz 2'yim diyor sence tesaüfi 1 2 sefer 30 kill alarak çıkılabilir mi bu eloya?

Valorant oynuyorum. Rütbem ölümsüz 2. bu rütbeye kadar her maç 25-30 vurarak geldim. Bu rütbedeki insanların benden iyi oynadığını düşünmüyorum ancak son birkaç gündür bana bir şey oldu. Elim kolum tutmuyor, adam vuramıyor, her maç en fazla 12-13 kill alıyorum. Nasıl geçer bu sorun? Biliyorum çok saçma bir soru bunun bir cevabı olamaz ama bir anda böyle bir performans düşüklüğü neden olabilir ki?

Şu şekilde bir çözüm sunabilirim sana: Karakter mainle yani birkaç tane ana karakterin olsun ve bu karakterler üzerinden daha iyi nasıl oynayabilirsin onlara yoğunlaş. Misal Sova main'sin diyelim, git line up çalış, ok çalış.

Yani anlayacağın bu oyun şans oyunu. Eğer oklarını tutturursan kill alırsın, adam vurmuş olursun ve mental yükseliş 👍

Ayrıca moralin bozukken vs maç atmanı tavsiye etmem, lose aldığında eğer moralin yerindeyse tekrar maç at yoksa o psikoloji ile tekrar maça girme çünkü bir daha lose alabilirsin. Kendi düşüncemdir her türlü yoruma açıktır. Eklenecek eksik şeyler varsa ekleyiniz.
Valorant oynuyorum. Rütbem Ölümsüz 2. Bu rütbeye kadar her maç 25-30 vurarak geldim. Bu rütbedeki insanların benden iyi oynadığını düşünmüyorum ancak son bir kaç gündür bana bir şey oldu. Elim kolum tutmuyor, adam vuramıyor, her maç en fazla 12-13 kill alıyorum. Nasıl geçer bu sorun? Biliyorum çok saçma bir soru bunun bir cevabı olamaz ama bir anda böyle bir performans düşüklüğü neden olabilir ki?
şu şekilde bir çözüm sunabilirim sana; Karakterler main le yani bir kaç tane ana karakterin olsun ve bu karakterler üzerinden daha iyi nasıl oynayabilirsin onlara yoğunlaş misal sova mainsin diyelim git line up çalış, ok çalış yani anlayacağın bu oyun şans oyunu eğer oklarını tutturursan kill alırsın adam vurmuş olursun mental yükseliş 👍. Ayrıca moralin bozukken vs maç atmanı tavsiye etmem lose aldığında eğer moralin yerindeyse tekrar maç at yoksa o psikoloji ile tekrar maça girme çünkü bir daha lose alabilirsin. Kendi düşüncemdir her türlü yoruma açıktır eklenecek eksik şeyler varsa ekleyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı