Valorant'ta platin olmak zor mu?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Şu an altın 1 rankım ve bayağı hızlı yükseliyorum. Platin 1'de çok iyi oyuncular var mıdır? Benim gibi amatör oyuncuların çıkabileceği maksimum rank nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an altın 1 rankım ve bayağı hızlı yükseliyorum. Platin 1'de çok iyi oyuncular var mıdır? Benim gibi amatör oyuncuların çıkabileceği maksimum rank nedir?
ELO'nun iyi durumda gibi yorumladım. ELO iyi olunca tatlı tatlı kademe atlıyorsunuz. Platin 1 oyuncularının Gold'dan aşırı farkı yok. Hatta Gold rankında daha iyi oyuncular çıkıyor çoğu zaman.

Şunu söyleyeyim bronz elo daha zor:D platin elodayim şu an her maç 30 vuruyorum bronza geçince 10 kill Zor alıyorum çok kolay cikmak ama tabii ki bronzu geçersen:)

Hocam ben Full tek ve Duo giriyordum Max Gold 3 oldum onda da 1 gün D urdum sonra takım buldum direk Gold 3'den plat 2 attı önemli olan takım bence.

Gamesense (oyun bilgisi) geliştirmen seni çok hızlı yükseltir. Yani rakibi okuman lazım. Bunu da çok oynayarak elde edebilirsin.

Geri
Yukarı