VDSL Hattın ADSL Görünmesi ve TurkNet Hız Problemi

DSL Mode: ADSL_2plus

DSL ayaları içinde mode bölümünde VDSL seçeneği mevcut mu? "Mevcut mu?" der iken modem VDSL destekli tabii ki. Ama burada bu seçenek seçilmiş durumda mı?

DSL Mode: ADSL_2plus

DSL ayaları içinde mode bölümünde VDSL seçeneği mevcut mu? "Mevcut mu?" der iken modem VDSL destekli tabii ki. Ama burada bu seçenek seçilmiş durumda mı?
Dostum DSL ayarları tam nerede acaba bulamadım da, yardımcı olur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmadığım bir marka model. Bu konuda yardımcı olamayacağım ama tüm sekmeleri gezin. Mutlaka görürsünüz. Ana ayarlar içinde olabilir.

Modemde VDSL kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum kaydedildi diyor sayfa yenileniyor ama eski haline dönüyor ADSL kısmına geçiyor her şey otomatikmen. Galiba Superonline ile alakalı. Zaten modemi geri istediler... Önerebileceğiniz uygun fiyatlı VDSL modem var mı acaba 300 TL'yi geçmeyecek şekilde? 250 civarlarında olsa hatta çok iyi olur.
Kullanmadığım bir marka model. Bu konuda yardımcı olamayacağım ama tüm sekmeleri gezin. Mutlaka görürsünüz. Ana ayarlar içinde olabilir.

Modemde VDSL kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum kaydedildi diyor sayfa yenileniyor ama eski haline dönüyor ADSL kısmına geçiyor her şey otomatikmen. Galiba Superonline ile alakalı. Zaten modemi geri istediler... Önerebileceğiniz uygun fiyatlı VDSL modem var mı acaba 300 TL'yi geçmeyecek şekilde? 250 civarlarında olsa hatta çok iyi olur.
Keşke Türknet’ten alsaydınız modemi. Eğer sıfır alacaksanız Tp-Link tdw9970 öneririm.

modemde vdsl kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum kaydedildi diyor sayfa yenileniyor ama eski haline dönüyor adsl kısmına geçiyor her şey otomatikmen. galiba superonline ile alakalı. zaten modemi geri istediler... önerebileceğiniz uygun fiyatlı vdsl modem var mı acaba 300 tl yi geçmeyecek şekilde? 250 civarlarında olsa hatta çok iyi olur.
Sözleşme bittiği halde mi modemi geri istediler?

2 ay sabredemeyip iptal ettirdim o yüzden istediler :(

Benim son 20 günüm kaldı sözleşme bitimine. Aynı modemle Netspeed firmasından VDSL 2 hizmeti almayı düşünüyorum. Sözleşme bittiğinde iptal başvurusu yapmam gerekir mi? Yoksa geçiş yaptığım firma halleder mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı