Vücudum yamuk mu yoksa yağlı mı?

lviendav

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. Yaklaşık 3-4 ay önce düz durunca vücudumun böyle durduğunu fark ettim. Bunun nedeni fiziksel mi yoksa belimde ki yağdan dolayı mı diye düşünüp durdum. Sizce bu neden dolayı böyle. Yakın zamanda spora başlayacağım. Başladıktan sonra düzelir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220614_235305.jpg
    IMG_20220614_235305.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 465
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. Yaklaşık 3-4 ay önce düz durunca vücudumun böyle durduğunu fark ettim. Bunun nedeni fiziksel mi yoksa belimde ki yağdan dolayı mı diye düşünüp durdum. Sizce bu neden dolayı böyle. Yakın zamanda spora başlayacağım. Başladıktan sonra düzelir mi?
Hocam doktora gitmenizi tavsiye ediyorum biz buradan bir şey diyemeyiz. Doktora gitmeyi sakın aksatmayın.

Ya yamuk duruyorsun ya da kamera açısı ters, ortopedi bölümüne randevu alabilirsin.
Arkadan da bir boydan at. 😂
Kadın milletinden nude ister gibi mesaj yazıyoruz, şu hale bak, yine reziliz. 😂

Sporu yanlış yaparsan skolyoz derecesinde artabilir, ona göre adam akıllı bir salona git ve formunu kontrol etmek için video çek.
Bu arada arkadan, boydan gelsin.

Ya yamuk duruyorsun ya da kamera açısı ters, ortopedi bölümüne randevu alabilirsin.

Sporu yanlış yaparsan skolyoz derecesinde artabilir, ona göre adam akıllı bir salona git ve formunu kontrol etmek için video çek.
Bu arada arkadan, boydan gelsin

Bu arada arkadan, boydan gelsin.
Defalarca video, fotoğraf çektim hepsinde de aynıydıydı. Başkasına bile çektirdim düz durdum ama sonuç hep aynıydı.
Skolyoz var gibi duruyor hocam. Arkadan daha belli olur anlamak.

Muayeneye gitmenizi öneririm.
Teşekkürler.
Hocam doktora gitmenizi tavsiye ediyorum biz buradan bir şey diyemeyiz. Doktora gitmeyi sakın aksatmayın.
Teşekkürler.
Benim de sağ omzum aşağı doğru eğikti skolyoz varmış doktora git bence.
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20220615_002003.jpg
    IMG_20220615_002003.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 203
Defalarca video, fotoğraf çektim hepsinde de aynıydıydı. Başkasına bile çektirdim düz durdum ama sonuç hep aynıydı.
Derecesi fazla değil gibi, basit günlük hareketleri düzenli olmak şartı ile yaparsan düzeltirsin.
Ortopedi bölümüne randevu al, antrenman programından yana yardımcı olur.

Spora gidersen de postürünü düzeltirsin; dik omuzlar-düzgün diskler-düzgün boyun falan.
Elbette bu bölgeleri etkileyen hareketleri de yapman gerekir.
Vücut geliştirme sporu ile ilgili sorun varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olurum.

Derecesi fazla değil gibi, basit günlük hareketleri düzenli olmak şartı ile yaparsan düzeltirsin.
Ortopedi bölümüne randevu al, antrenman programından yana yardımcı olur.

Spora gidersen de postürünü düzeltirsin; dik omuzlar-düzgün diskler-düzgün boyun falan.
Elbette bu bölgeleri etkileyen hareketleri de yapman gerekir.
Vücut geliştirme sporu ile ilgili sorun varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olurum.
Teşekkür ederim, randevumu aldım hemen gidip baktıracağım. Ağırlık sporuna nasıl bir programla başlamamı önerirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı